نکونام: خیال سازمان لیگ راحت شد که ما باختیم؟، آقای افشاریان! داور قوی انتخاب کنید

به گزارش کالارنا، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از رئیس کمیته داوران خواست که برای مسابقات لیگ از داوران قوی استفاده کند.

نکونام: خیال سازمان لیگ راحت شد که ما باختیم؟، آقای افشاریان! داور قوی انتخاب کنید

به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام درباره ملاقات فولاد برابر مس رفسنجان گفت: امشب در شرایطی به مصاف تیم مس رفتیم که دستمان به لحاظ بازیکن کاملا بسته بود بطوری که حتی بازیکن تعویضی هم در یکسری پست ها نداشتیم. وقتی سینا شاه عباسی مصدوم شد مجبور بود تا آخر بازی با همان مصدومیت کار را ادامه دهد. خدا از کسانى که باعث شدند پنجره نقل و انتقالاتى ما بسته گردد نگذرد.

وی با تشریح شرایط تیم فولاد از لحاظ بازیکن گفت: وحید نامداری بعد از رهایی از کرونا تنها با پنج روز تمرین به تیم اضافه شد اما برای این بازی ساسان انصاری و محمد آبشک را بخاطر محرومیت، مهران موسوی، شیمبا، زبیر نیک نفس، حردانی، آقاسی، بدرقه، والی، غلامپور و ... را بعلت مصدومیت در اختیار نداشتیم ضمن اینکه پاتوسی هم به علت شرایط زانویش نمی تواند در چمن مصنوعی بازی کند. هفته قبل بخاطر اشتباه داور 2 بازیکن تیم من 4 اخطاره و محروم شدند، این چه قانونی است که داور به ضرر ما اشتباه می نماید و بابت آن اشتباه باید جریمه هم بشویم.

سرمربی تیم فولاد در ادامه گفت: دستمان برای این بازی به قدری بسته بود که دو بازیکن جوان تیم را که تا الان رو نیمکت هم نبودند به فهرست 20 نفره خود آوردیم. نیک نفس، آغاسى، بدرقه، حردانى، غلامپور، صیدالى، والى، موسوى، شیمبا را به علت مصدومیت در اختیار نداشتیم، شروین عظیم مشکوک به کرونا بوده و با ما اصلاً در این هفته تمرین نداشت. شما ببینید که محمدرضا عباسى در بازی مصدوم شد و من بازیکن تخصصی برای جایگزینی نداشتم و از دفاع چپم در آن پست بازی گرفتم.

نکونام اضافه کرد: درود به شرف این بازیکنان که با وجود این شرایط می جنگند، بازیکنى مثل صابر حردانى چون حرفه ای نیست به تیم ما در این شرایط بی بازیکنی ضربه زده است. او به تعطیلات رفته و معلوم نیست چه کار نموده که مصدوم برگشته و الان حدود یک ماهه است که همچنان نمی تواند بدود.

سرمربی فولاد با اشاره به قضاوت تیم داوری هم گفت: داوری خوب نبود، داور تمام خطاها را به نفع حریف گرفت، اگر خطایی 6 به 4 به سود ما بود را با سوتش توپ به حریف می داد و آن ها را سوار بر بازى می کرد. این مدل قضاوت را می فهمم که چگونه حریف سوار بر بازى می گردد. آقاى افشاریان! داور قوى لطفاً برای مسابقات انتخاب کنید. آقاى افشاریان! همه تیم ها اعتراض دارند جز دو سه تیم، آیا می شنوید؟ تمام بازی ها حساس است اما چرا همه اعتراض دارند؟ سازمان لیگ الان خیالش راحت شد که ما باختیم؟

نکونام در ادامه گفت: به آنها تبریک می گویم که با این برنامه ریزى تیم من را کشتند، چرا باید حریف هفته آینده من یک روز بیشتر استراحت کند؟ چرا تیم مس رفسنجان با 6 روز استراحت برابز ما بازى کرد؟ حق تیم هایى مثل ما را راحت می خورند چون زور نداریم.

وی در پایان گفت: ما به آینده امیدواریم و برای ادامه راه می جنگیم، شانس بالایى هنوز داریم و بالا بودن در جدول و براى موفقیت تیممان خواهیم جنگید البته اگر در همه بازی ها عدالت برقرار باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2002

به "نکونام: خیال سازمان لیگ راحت شد که ما باختیم؟، آقای افشاریان! داور قوی انتخاب کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: خیال سازمان لیگ راحت شد که ما باختیم؟، آقای افشاریان! داور قوی انتخاب کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید