گلایه های تلخِ مادر علی انصاریان

به گزارش کالارنا، چهارشنبه 3 آذر، مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی رمانتیسم عماد و طوبا باکارگردانی کاوه صباغ زاده و تهیه کنندگی مهدی صباغ زاده، در سینما فرهنگ برگزار گردید. این فیلم، سال گذشته در اولین روزِ سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه به نمایش عایدی، اما همان زمان، علی انصاریان، درگیر کرونا بود و در نهایت 3 روز بعد، یعنی (15 بهمن) دارفانی را وداع گفت.

گلایه های تلخِ مادر علی انصاریان

در اکران مردمی فیلم رمانتیسم عماد و طوبا، مراسمی هم به یاد علی انصاریان و با حضور خانواده این مرحوم برگزار گردید که در آن، مادر علی انصاریان، گلایه هایی هم از اهالی فوتبال کرد.

او درباره بی توجهی اهالی فوتبال بعد از فوت فرزندش گفت: در این مدت هیچ یکی از اهالی فوتبال سراغ من را نگرفتند. آخرین بار آمدند عیادت علی در بیمارستان و همه به من گفتند ما پسر شما هستیم. از آن به بعد هیچ کدام نه به من زنگ زدند نه احوالپرسی کردند. فقط آقای دهقانی خیلی زحمت کشیدند. بعد از فوت علی آقا، من رو به منزل شان بردند و از من مراقبت می نمایند و نمی گذارند تنها باشم و من قدردان خودشان و خانواده شان هستم.

مادر مرحوم انصاریان ادامه داد: از اهالی فوتبال هیچ خبری ندارم، در مراسم افتتاحیه امروز هم فقط آقای کاظمیان و هاشمی نسب برای اکرام فیلم علی آقا تشریف آوردند وگرنه بعد از فوت ایشان هیچ کس حال من را نپرسید.

منبع: فرارو
انتشار: 17 دی 1400 بروزرسانی: 17 دی 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2182

به "گلایه های تلخِ مادر علی انصاریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه های تلخِ مادر علی انصاریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید