20 فروند شناور به یگان حفاظت آبزیان استان بوشهر افزوده می شود

به گزارش کالارنا، فرمانده حفاظت منابع آبزیان شیلات کشور گفت: به منظور ارتقا توان عملیاتی و حفاظت از منابع آبزیان خلیج فارس 20 فروند شناور پیشرفته به یگان حفاظت آبزیان استان بوشهر افزوده می شود.

20 فروند شناور به یگان حفاظت آبزیان استان بوشهر افزوده می شود

به گزارش از، سرهنگ اکبر شاه ولی پور در مراسم تکریم و معرفی فرمانده حفاظت منابع آبزیان شیلات استان بوشهر بیان نمود: حفاظت از منابع عظیم و ثروت خدادادی در خلیج فارس از ماموریت های اصلی دریابانان است که این مهم با همکاری صیادان میسر می شود.

فرمانده دریابانی استان بوشهر نیز با اشاره به تلاش مرزبانان برای حفاظت از آبراه بین المللی خلیج فارس، اضافه کرد: نیرو های دریابانی با حفظ آمادگی عملیاتی، ارتقا تعامل ها و کاهش آسیب پذیری علاوه بر تامین امنیت برای حفاظت از منابع آبزیان این نعمت و ثروت خدادادی کشور تلاش می کنند.

سردار ولی الله رضایی نژاد با بیان اینکه با تلاش مرزبانان امنیت کاملی در مرز های دریایی استان بوشهر برقرار است، بیان نمود: امکانات و تجهیزات در پایگاه های دریابانی استان بوشهر ارتقا یافته و شناور های دریابانی امکان حضور در اعماق آب های خلیج فارس را دارند.

در این آیین با قدردانی از خدمات سرهنگ رهام زارعی، سرهنگ قدرت الله حاتم وند به عنوان فرمانده حفاظت منابع آبزیان شیلات استان بوشهر معرفی شد.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 623

به "20 فروند شناور به یگان حفاظت آبزیان استان بوشهر افزوده می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 فروند شناور به یگان حفاظت آبزیان استان بوشهر افزوده می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید