اخبار و رویدادها

خبرنگاران ورود ادبیات جدید به آمارهای کرونایی در کرمانشاه

کرمانشاه - خبرنگاران- دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان کرمانشاه به همراه دانشگاه زنجان جزو 2 دانشگاهی در ایران هستند که از هشتم فروردین امسال به صورت داوطلبانه و اختیاری و عنوان پیلوت کشوری آزمایش سرپایی افراد مشکوک به ویروس کرونا را...

10 خرداد 1399

تجاری سازی لوله های حرارتی در دستور کار پژوهشگاه فضایی

رئیس پژوهشگاه فضایی از ساخت لوله های حرارتی برای استفاده در سامانه های فضایی و تجاری سازی این محصول خبر داد.

10 خرداد 1399

مراقب تماس های واتس اپی مشکوک باشید

معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا درباره کلاهبرداری با تماس های مشکوک مبنی بر شرکت در مسابقات رادیویی و تلویزیونی توسط افراد سودجو به کاربران هشدار داد.

10 خرداد 1399

در نشست حنانه بین صدر و عامری چه گذشت؟

یکی از رهبران جریان صدر عراق امروز سه شنبه جزئیات نشست شب گذشته نیروهای سیاسی شیعه در منزل مقتدا صدر رهبر جریان صدر در منطقه الحنانه شهر نجف اشرف را فاش کرد.

9 خرداد 1399

اعلام سامانه ثبت نام صنوف جهت آغاز به کار؛ بزودی، اخذ تعهدنامه الکترونیکی از صاحبان مشاغل

طرح فاصله گذاری هوشمند در ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی از 23 فروردین در استان ها و از 30 فروردین در تهران اجرایی می شود و در این مرحله تنها مشاغل کم ریسک با التزام به رعایت دستورالعمل های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت اجازه فعالیت خواهند داشت.

8 خرداد 1399

داستان سندرم استکهلم چیست؟

در ماه اوت سال 1973 ، هنگامی که تازه در شعبه اصلی کردیت بانک در مرکز استکهلم مرکز سوئد باز شده بود، مردی با کیف دستی وارد شد و بعد مسلسلی رو بیرون کشید و به سمت سقف تیراندازی کرد.

8 خرداد 1399

حریرچی: هزینه 700 هزار تومانی تست کرونا در استطاعت مردم نیست، همه ى خدمات در بیمارستان های دولتی رایگان است

معاون کل وزارت بهداشت در واکنش به دریافت هزینه های 700 هزار تومانی انجام تست کرونا در آزمایشگاه های خصوصی گفت: پرداخت این هزینه در استطاعت مردم نیست.

7 خرداد 1399

یک بام و دو هوای مسئولان در جمع آوری معتادین متجاهر

وزارت بهداشت که تا یک ماه پیش مخالف جمع آوری معتادین متجاهر بود، حالا سیاست خود را تغییر داده است.

7 خرداد 1399

آموزش تصویری نصب تلگرام روی کامپیوتر و کار با آن

تلگرام مسنجری محبوب است که کارایی های متعددی دارد و برای پلفتروم های زیادی ارائه شده. با آموزش نصب تلگرام روی کامپیوتر همراه ما باشید.

6 خرداد 1399

اکراه در عقد نکاح و نظر قانونگذار

در صورتی که در عقد ازدواج با عدم خواست و رضایت یکی از دو طرف روبه رو باشیم، عقد ازدواج معتبر نیست و باید منتظر ماند که آیا شخص اکراه شده بعد از اینکه کراهت، از بین رفت برای اجرای عقد با اراده خود رضایت می دهد.

6 خرداد 1399

جشن قهرمانی استقلال تاجیکستان در بحبوبه شیوع کرونا!

در حالی که ویروس کرونا تقریباً همه رویدادهای ورزشی جهان را لغو و مختل نموده، تاجیک ها مطابق برنامه فصل جدید فوتبال شان را شروع کردند.

5 خرداد 1399

طرز تهیه کره بادام زمینی خانگی در 5 دقیقه!

تهیه کره بادام زمینی خانگی از آنچه تصور می کنید ساده تر است. شما می توانید بسته به ذائقه خود از بادام خام یا تست شده برای تهیه کره بادام زمینی استفاده کنید.

5 خرداد 1399

ادامه آماده باش فرودگاه مشهد برای مقابله با کرونا پس از تعطیلات نوروز

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: برای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا حتی بعد از تعطیلات نوروزی تا رفع شدن کامل بحران در آماده باش هستیم.

4 خرداد 1399

فردا بازار همدان ضدعفونی می گردد

خبرنگاران/همدان رئیس اتاق اصناف استان همدان از ضدعفونی بازار همدان اطلاع داد و گفت: فردا -یکشنبه 17 فروردین- تمامی بازار همدان توسط سپاه استان ضدعفونی خواهد شد بنابراین تمام صنوف باید تعطیل باشند.

4 خرداد 1399

گرفتاری های مالی کشور برای حذف 4 صفر از پول ملی مناسب نیست

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: برای پیاده کردن حذف 4 صفر از پول ملی باید گرفتاری های فعلی مالی کشور رفع گردد.

3 خرداد 1399

رایگان موزیک گوش دهید

آکس.اپ یک اپلیکیشن کاربردی و مفید است که مانند یک موتور جستجو آهنگ مورد نظر کاربر را از میان پلت فرم های پخش آنلاین موزیک پیدا می کند.

3 خرداد 1399

شمارمبتلایان کرونا درجهان ازیک میلیون نفرگذشت، 210 هزار بهبودیافته

به گزارش خبرنگاران، شمار مبتلایان ویروس کرونا در دنیا از مرز یک میلیون نفر گذشت.

2 خرداد 1399

200 گان بهداشتی برای کادر درمانی درگیر کرونا به همت جهادگران فراوری شد

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای کوثر گنبدکاووس گفت: به همت جهادگران بیش از 200 گان بهداشتی در ایام نوروز در کارگاه های دانشکده فراوری و به دانشگاه علوم پزشکی تحویل شد.

2 خرداد 1399

خبرنگاران کرونا، موج دوم سفرهای نوروزی را متوقف کرد

تهران- خبرنگاران- رییس پلیس راه راهور نیروی انتظامی گفت: جاده های کشور هم اکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته که شاهد سیل بودیم، خلوت است و سال جاری کرونا، نه تنها موج اول سفرهای نوروزی، بلکه موج دوم این سفرها را متوقف کرد.

1 خرداد 1399

خبرنگاران مقام پزشکی آمریکا: باید برای مرگ 100 هزار نفر در اثر کرونا آماده باشیم

نیویورک- خبرنگاران- مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا و عضو کارگروه مقابله با کووید-19 گفت باید برای مرگ بیش از 100 هزار نفر در اثر این بیماری در ایالات متحده آمادگی داشته باشیم.

1 خرداد 1399
تعداد: (805)