ادعای یکی از مسئولان باشگاه السیلیه: رضاییان قصد بازگشت به فوتبال ایران را نداشت

به گزارش کالارنا، یکی از مسئولان باشگاه السیلیه قطر مدعی شد که رامین رضاییان قصدی برای بازگشت به فوتبال ایران نداشت.

ادعای یکی از مسئولان باشگاه السیلیه: رضاییان قصد بازگشت به فوتبال ایران را نداشت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، بحث بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس از چند هفته پیش مطرح شد و باشگاه پرسپولیس حتی برای جذب این بازیکن به صورت رسمی با باشگاه الدحیل وارد مذاکره شد و به این باشگاه قطری برای جذب مدافع راست سابقش نامه رسمی زد.

در این چند روز رسانه های قطری و ایرانی خبرهای مختلفی در مورد حضور یا عدم حضور رضاییان در پرسپولیس منتشر کردند ولی در نهایت مدیر برنامه های رضاییان روز گذشته گفت که بازگشت این بازیکن به پرسپولیس منتفی شد و این بازیکن تلاش زیادی کرد تا به تیم سابقش برشود ولی این امکان فراهم نشد.

امروز اما یکی از مسئولان باشگاه السیلیه قطر گفت وگویی با خبرنگار خبرنگاران انجام داد، وی که نمی خواست نامش فاش شود در مورد بحث جدایی رضاییان و اینکه گفته می شود این بازیکن و مدیر برنامه هایش در دو هفته گذشته بارها با قطری ها برای گرفتن رضایت نامه مذاکره کردند، گفت: باشگاه ما بیشتر از دو هفته است که پیگیر این موضوع است و بحث عدم نیاز به رضاییان را هم به این بازیکن گفت تا به باشگاه خودش برشود. حتی تاکید کردیم که از لحاظ مالی مسئله ای وجود نخواهد داشت و حق و حقوق این بازیکن هم پرداخت می شود. مسئله دیگر این است که ایجنت رضاییان دچار کرونا شده بود و یک بار هم به باشگاه السیلیه مراجعه نکرد ولی در دو روز گذشته بعد از خروج از قرنطینه به باشگاه الدحیل رفت. اینکه می گویند رضاییان و مدیر برنامه هایش 14 روز در حال مذاکره بودند به هیچ عنوان صحت ندارد.

در مورد رضاییان این شایعه هم مطرح شده که با در نظر گرفتن مسائل مالی و برخی دلایل دیگر، قصد بازگشت به فوتبال ایران را نداشته است. این مقام مسئول در باشگاه السیلیه در این خصوص بیان کرد: رضاییان این موضوع را به ما هم عنوان کرده بود که قصد بازگشت به فوتبال ایران را ندارد و می خواهد حتی در صورت جدایی از السیلیه و فسخ قرارداد با الدحیل در فوتبال قطر بماند یا به یک کشور به جز ایران برود تا فوتبالش را در تیم دیگری ادامه دهد. نمی دانیم تصمیم نهایی این بازیکن چیست ولی اگر او تمایلی برای بازگشت داشته باشد، می تواند همین امروز اقدام به فسخ قرارداد و بازگشت به فوتبال ایران کند.

وی در مورد اینکه گفته می شود رضاییان برای فسخ قرارداد از لحاظ مالی اختلاف هایی با قطری ها دارد، تاکید کرد: اصلا اینطور نیست. اتفاقا امروز (شنبه) مدیران دو باشگاه الدحیل و السیلیه در مورد مباحث مالی مربوط به قرارداد رضاییان صحبت کردند و با اطمینان می گویم که حق و حقوق این بازیکن پرداخت می شود و رضاییان ضرری در این زمینه نخواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2284

به "ادعای یکی از مسئولان باشگاه السیلیه: رضاییان قصد بازگشت به فوتبال ایران را نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای یکی از مسئولان باشگاه السیلیه: رضاییان قصد بازگشت به فوتبال ایران را نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید