فرناندز: ملی پوشان ایران عملکرد فوق العاده ای داشتند ، این همان بردی بود که می خواستیم

به گزارش کالارنا، سرمربی تیم ملی هندبال ایران می گوید شاگردانش با یک نمایش فوق العاده پیروز شدند عربستان میزبان را شکست دهند و این همان بردی بود که منتظرش بودند.

فرناندز: ملی پوشان ایران عملکرد فوق العاده ای داشتند ، این همان بردی بود که می خواستیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، مانوئل فرناندز پس از کسب پیروزی مقابل عربستان میزبان رقابت های قهرمانی آسیا اظهار کرد: واقعا می خواهم بگویم که این همان پیروزی بود که ما بر روی آن کار نموده بودیم و برایش کوشش نموده بودیم. در وهله دوم می توانم بگویم که بازیکنان با استرس و ترس وارد زمین شدند؛ اما واقعیت این است که نیمه دوم یک نیمه فوق العاده، چه در فاز دفاع و چه در فاز حمله بود. البته که نباید نمایش فوق العاده دروازه بانمان را فراموش کنیم.

وی اضافه نمود: یک نکته مثبت دیگر این بود که ما تا آخر بازی حاشیه امنیتی برای خودمان ایجاد کردیم و می خواهم بگویم که نیمه دوم نیمه کاملی بود. عملکرد فوق العاده ای بود و به تمام بازیکنان مان تبریک می گویم.

سرمربی تیم ملی هندبال ایران بعلاوه در خصوص نیمه نخست ملاقات مقابل عربستان اظهار کرد: اگر بخواهم در خصوص تمامی بازی ها بگویم ما حتی در دو بازی اول هم که می دانستیم مقابل حریف رجحان داریم، نیمه اول سختی داشتیم. در این بازی هم همان موضوع تکرار شد با وجود اینکه می دانستیم در برابر میزبان که تیم خوبی است بازی می کنیم.

فرناندز گفت: در نیمه اول کمی عجله بازیکنان بیش از حد بود و تعجیل می کردند و ما از فلسفه تاکتیکی خود خارج شدیم و این موضوع کمی به ما ضربه زد. اما در نیمه دوم همان کاری را که باید می کردیم انجام دادیم با اختلاف چند گل جلو افتادیم و ریتم بازی را ما در دست گرفتیم.

سرمربی تیم ملی هندبال ایران بعلاوه در خصوص جو حاکم بر سالن نیز اظهار کرد: شاید جو استادیوم باعث شد ارتباط من با بازیکنان سخت تر گردد، البته من از زاویه دیگری این موضوع را می بینم. در هندبال همواره جو تماشاگر وجود داشته و در این دو سال بخاطر کرونا این شرایط نبوده است. من ترجیح می دهم جو سالن زنده باشه، حتی اگر به ضرر ما باشه تا اینکه هیچ تماشاچی در سالن نباشد.

وی در انتها گفت: ما یک بازی خیلی مهم را بردیم ولی از این مرحله وارد مرحله اصلی می شویم و باید متمرکز باشیم و بر روی هدف خود کار کنیم. ما فقط تا امشب می توانیم مسرور باشیم و بعد باید برای موفقیت بجنگیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 اسفند 1400 بروزرسانی: 6 اسفند 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2236

به "فرناندز: ملی پوشان ایران عملکرد فوق العاده ای داشتند ، این همان بردی بود که می خواستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرناندز: ملی پوشان ایران عملکرد فوق العاده ای داشتند ، این همان بردی بود که می خواستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید