اسکوچیچ: دیداری سخت تر از 3 بازی گذشته داریم و از همه توان مان استفاده می کنیم، هنوز یک قدم دیگر مانده است

به گزارش کالارنا، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، تیمش در مصاف با عراق کاری به مراتب دشوارتر از سه بازی اخیر خود خواهد داشت.

اسکوچیچ: دیداری سخت تر از 3 بازی گذشته داریم و از همه توان مان استفاده می کنیم، هنوز یک قدم دیگر مانده است

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل عراق گفت: پیش از اینکه به بحرین بیاییم، می دانستیم که باید در چهار بازی سخت، پیروز از زمین خارج شویم. این مسئله روی ما فشار وارد می کرد و حالا از این چهار بازی، یکی به جای مانده است و فکر می کنم سخت تر از سه بازی گذشته باشد.

وی در ادامه اضافه کرد: جو تیمی ما خیلی خوب است و تیم خوبی داریم. هر چه داریم خواهیم گذاشت و از همه توان مان استفاده خواهیم کرد تا پیروز از زمین خارج شویم. برای عراق، بازیکنانش و کادر فنی این تیم احترام زیادی قائل هستم. عراقی ها مربی خوبی دارند و در مجموع تیم قابل احترامی هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره شناختش از ترکیب عراق و اینکه برخی بازیکنان این تیم بازی با ایران را از دست داده اند، شرح داد: در مورد ترکیب عراق اطلاعات کاملی نداریم. همیشه وقتی یک بازیکن بازی می کند، یک بازیکن هم باید بیرون بنشیند. مطمئن هستم ترکیبی که برای بازی مقابل ما در زمین حاضر می شوند، بهترین ترکیب این تیم است.

اسکوچیچ درباره شرایط تیمش گفت: در مورد جو تیم، باید بگویم که جو خوبی بر تیم ما حاکم است و خیلی امیدواریم این جو را به بازیکنان داخل زمین منتقل کنیم. هنوز یک قدم از بازی های ما مانده است و باید بازی های گذشته را فراموش کنیم و کنار بگذاریم. همچنان یک قدم برای با موفقیت پشت سر گذاشتن این تورنمنت به جای مانده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1400 بروزرسانی: 12 مرداد 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2008

به "اسکوچیچ: دیداری سخت تر از 3 بازی گذشته داریم و از همه توان مان استفاده می کنیم، هنوز یک قدم دیگر مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: دیداری سخت تر از 3 بازی گذشته داریم و از همه توان مان استفاده می کنیم، هنوز یک قدم دیگر مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید