بزرگترین پذیرش PNP جزیره پرنس ادوارد برگزار گردید

به گزارش کالارنا، جزیره پرنس ادوارد کانادا در ماه اگوست دو پذیرش PNP یا مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود برگزار کرده است. یکی از این دو پذیرش بزرگترین پذیرشی بوده که برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا کنون برگزار کرده است. برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد پس از آنکه در 11 آگوست 8 دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری وLabour Impact صادر کرد در روز 20 آگوست 305 دعوتنامه برای متقاضیان هر سه جهت مهاجرتی صادر کرده است. جزییات تعداد دعوتنامه های هر دسته به توضیح زیر است:

بزرگترین پذیرش PNP جزیره پرنس ادوارد برگزار گردید

277 دعوتنامه برای متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact

28 دعوتنامه برای Business Impact

دسته اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.

لازم به ذکر است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می نمایند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت نموده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست.

حداقل امتیاز متقاضیان دسته Business Impact در سیستم امتیازدهی مختص این جهت مهاجرتی 112 بوده است. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اعلام نشده است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند به وسیله اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه Expression of Interest اعلام نمایند.

متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام نموده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 29 آذر 1400 بروزرسانی: 29 آذر 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2161

به "بزرگترین پذیرش PNP جزیره پرنس ادوارد برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین پذیرش PNP جزیره پرنس ادوارد برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید