شرح دفتر معاون رئیس جمهور درباره پسر انسیه خزعلی در کانادا

به گزارش کالارنا، در پی انتشار مطالبی درخصوص فرزند انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، توضیحات زیر از سوی آن معاونت ارسال شده که عینا منتشر می گردد:

شرح دفتر معاون رئیس جمهور درباره پسر انسیه خزعلی در کانادا

1. سفر سید حمید رضازاده یک سفر کاری (تابعیت ندارد، مهاجرت نکرده است) جهت توسعه مجموعه نرم افزاری است که محصولاتی با جامعه هدف مخاطبان خارج از کشور فراوری می نماید؛ این محصولات هیچ ارتباطی با وی پی ان یا فیلترشکن ندارند و شایعات مرتبط با آن تکذیب می شود.

2. تاکید می شود سید حمید رضازاده هیچ مالکیت و مشارکتی در شرکت بترنت (betternet) ندارد و این شرکت، به عنوان ارائه دهنده خدمات فیلترشکن به کاربران ایرانی، تحت مالکیت شرکت پنگو (pango) آمریکا است.

3. به علاوه هرگونه بهره برداری ویژه از امکانات دولتی و غیردولتی و حتی یاری اقتصادی والدین، از سوی حمید رضازاده منتفی بوده و کلیه هزینه های سفر و فعالیت های ایشان از عایدی فروش نرم افزار تامین شده است.

4. ایشان هیچ گونه قرار داد با نهادهای دولتی و غیردولتی نداشته و ندارد.

5. گفتنی است کلیه همکاران و برنامه نویسان این مجموعه نرم افزاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان ساکن در داخل کشور هستند.

6. طبیعی است که ارجاع به صفحات جعلی و رزومه های فیک ساخته شده به وسیله سایت ها و اشخاص نامعتبر و رسانه های معاند و بازنشر آن به وسیله رسانه های داخلی، حق پیگرد قانونی را برای ایشان محفوظ می دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مهر 1401 بروزرسانی: 1 مهر 1401 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2407

به "شرح دفتر معاون رئیس جمهور درباره پسر انسیه خزعلی در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح دفتر معاون رئیس جمهور درباره پسر انسیه خزعلی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید