حسن زاده: بازی با شهروند شرایط خاصی دارد ، هدف ما حضور در پلی آف است

به گزارش کالارنا، سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیما قم گفت: بازی امروز ما در برابر شهروند ساری یک دیدار بسیار سخت است.

حسن زاده: بازی با شهروند شرایط خاصی دارد ، هدف ما حضور در پلی آف است

به گزارش ، محسن حسن زاده سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیما قم درباره بازی امروز با تیم شهروند ساری گفت: دیدار امروز ما یک بازی بسیار سختی است و ما باید در زمین شهروند که از تماشاگران پر شور خود بهره می برد بازی کنیم و این دیدار شرایط خاص خودش را دارد و با سایر بازی های ما متفاوت است.

سرمربی تیم سوهان محمد سیما قم همچنین درباره مصدومان و محرومان تیم خود در این بازی گفت: ما در این بازی بازیکنان کامل خود را در اختیار نداریم و باید با چند مصدوم و محروم به دیدار با شهروند برویم اما سعی می کنیم با یک بازی زیبا و هوشمندانه دست پر از زمین بازی خارج شویم.

او اضافه نمود: ما در بازی قبل نتوانستیم سه امتیاز کامل را کسب کنیم، اما امروز برای جبران امتیاز بازی قبل وارد سالن خواهیم شد و امیدوارم در نهایت بتوانیم با پیروزی نیم فصل اول را به انتها برسانیم و با توجه به بهبود یافتن مصدومان خود در تعطیلات نیم فصل بتوانیم با تیم قدرتمند رقابت های نیم فصل دوم را شروع کنیم.

حسن زاده سرمربی تیم سوهان محمد سیما درباره هدف گذاری این تیم در انتها نیم فصل اول هم گفت: هدف گذاری و برنامه ریزی باشگاه قبل از شروع رقابت های لیگ برتر بر این اساس است که تیم در انتها مسابقات بتواند جزء هشت تیم صعود کننده به مرحله پلی آف باشد و سعی ما هم بر این است تا بتوانیم در بین تیم های شرکت کننده در مرحله پلی آف حضور داشته باشیم.

او ادامه داد: برنامه باشگاه هم این است که اگر بتوانیم در انتها جزء هشت تیم مرحله پلی آف باشیم و بعد از آن به مراحل بالاتر نیز فکر خواهیم کرد اما همان طور که گفتم فعلاً اولویت ما این است که در مرحله پلی آف حضور داشته باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 694

به "حسن زاده: بازی با شهروند شرایط خاصی دارد ، هدف ما حضور در پلی آف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن زاده: بازی با شهروند شرایط خاصی دارد ، هدف ما حضور در پلی آف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید