راک استار گیمز فروشگاه اختصاصی خود را راه اندازی کرد

به گزارش کالارنا، استودیوی راک استار گیمز (Rockstar Games) با عرضه لانچر اختصاصی خود (Rockstar Games Launcher)، به جمع شرکتهایی پیوست که فروشگاه اختصاصی خود را راه اندازی نموده اند؛ مجموعه ای که مرتبا در حال افزایش است.

راک استار گیمز فروشگاه اختصاصی خود را راه اندازی کرد

این لانچر را می توان برای کامپیوترهای شخصیِ مبتنی بر ویندوز بطور رایگان دانلود نمود، و در حال حاضر حاوی هفت عنوان از عناوین راک استار است، به همراه محتوای دانلودی آنها. مهمترین این عناوین عبارتند از: GTA III، GTA V، LA Noire، Max Payne 3، و Bully. این لانچر از ذخیره سازی ابری و نیز بازی های فروشگاه که خارج از آن خریداری شده باشند - بصورت فیزیکی یا دیجیتال - پشتیبانی می نماید.

گرچه این بازی ها به قیمت همیشگی عرضه می شود، راک استار برای مدتی محدود عنوان GTA: San Andreas را بطور رایگان در اختیار کسانی قرار می دهد که این لانچر را دانلود نمایند.

با این حساب، راک استار هم به خیل شرکتهایی پیوست که با ایجاد لانچرهای اختصاصی، بازی های خود را مستقیما به دست مصرف نماینده می رسانند. شرکتهایی چون، الکترونیک آرتز، اکتیویژن-بلیزارد، یوبی سافت، بتسدا، و اپیک. البته که برخی از این شرکتها، مثل اکتیویژن-بلیزارد، بطور کامل بازی های خود را از فروشگاه استیم خارج نموده اند، و برخی دیگر نیز، مثل یوبی سافت، ضمن عرضه لانچر اختصاصیِ یوپلی، از استیم به اپیک کوچیده اند، با این هدف که - طبق گفته ایو گیلمو، رئیس شرکت - توجه بازی نمایندگان را به لانچر خود جلب نمایند.

در نهایت گفتنی است که در همین مدت محدود که از عرضه لانچر راک استار می گذرد، اخباری مبتنی بر ایجاد مشکل در بازی GTA V از سوی کسانیکه این لانچر را دانلود نموده اند، گزارش شده است.

منبع: GamesIndustry.biz

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 723

به "راک استار گیمز فروشگاه اختصاصی خود را راه اندازی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راک استار گیمز فروشگاه اختصاصی خود را راه اندازی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید