ساعت دیجیتال A Million Times با مغزی آنالوگ

به گزارش کالارنا، این روزها با اینکه استفاده از ساعت هوشمند مد شده است اما همچنان ساعت های آنالوگ طرفداران خاص خود را دارند، مجموعه Humans Since 1982 در اقدامی جالب دست به طراحی یک ساعت دیجیتال با استفاده از ساعت های آنالوگ زده است.

ساعت دیجیتال A Million Times با مغزی آنالوگ

با اینکه استفاده از ساعت دیجیتال ساده است، اما ساعت های آنالوگ شیک‌تر و با کلاس‌ترند، استودیو طراحی Humans Since 1982 تصمیم گرفته خوبی‌های این دو دنیا را با هم ترکیب نماید. نتیجه هم یک ساعت دیجیتال خارق‌العاده است که از ترکیب ۲۸۸ ساعت آنالوگ کوچک ساخته شده است. این ساعت دیواری که A Million Times نام گذاری شده و متشکل از ۲۸۸ ساعت آنالوگ کوچک است که توسط ۵۷۶ موتور الکتریکی کنترل می‌گردند. انگار مغزهای کوچک مستقل ذهن‌شان را با یکدیگر به اشتراک گذاشته باشند تا یک کار را به انجام برسانند. این ساعت با ابعاد ۳۴۴×۱۸۰ سانتی‌متر از آلومینیوم تهیه شده است و برای کنترل آن هم اپلیکیشن ویژه‌ای بر پایه iOS نوشته شده که روی آیپد نصب می‌گردد.

واقعا جذاب و شگفت‌انگیز است که ببینید چگونه هر ساعت آنالوگ جداگانه برای خودش می‌چرخد تا همگی با یکدیگر زمان را بر روی صفحه ساعت دیجیتال به نمایش در آورند، تیک تیک و جابجایی زمان روی ساعت بزرگ به سختی توجه شما را به خود جلب می‌نماید و چنان چشمان‌تان را جادو می‌کند که شما همانند اینکه می خواهید تصویر سه بعدی درون نقاشی را کشف کنید به آن خیره می‌شوید!

نظر شما در مورد این اثر هنری چیست؟

انتشار: 19 آبان 1396 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 48

به "ساعت دیجیتال A Million Times با مغزی آنالوگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت دیجیتال A Million Times با مغزی آنالوگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید