شیوه جدید انتخابات کرسی های بین المللی وتاثیر آن برای ورزش ایران

به گزارش کالارنا، فرشید طهماسبی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تأثیری که کرونا بر چگونگی برگزاری نشست ها در سازمان ها و نهادهای بین المللی گذاشته است، گفت: این تأثیر در انتخابات کرسی های بین المللی ورزش و مقدماتی که برای آنها باید انجام شود هم می تواند خود را نشان داده و اتفاقاً نتایج خوبی داشته باشد.

شیوه جدید انتخابات کرسی های بین المللی وتاثیر آن برای ورزش ایران

وی شرح داد: در این دوران که جهان بحران کرونا را پشت سر می گذارد، خیلی از نشست ها و رایزنی ها در حوزه های مختلف به صورت مجازی انجام می شود. همین مسئله شیوه انتخابات و کسب کرسی بین المللی ورزش را هم متفاوت کرده است. تغییرات هم به گونه ای است که ورزش ایران می تواند از آن به نفع خود استفاده کند.

مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش در این رابطه با تاکید بر اینکه کسب کرسی در رشته و نهادهای بین المللی نیازمند رایزنی هایی مقدماتی و لازم است، ادامه داد: پیش از این رایزنی ها فرد محور بود و لزوم انجام آن رفت و آمد به کشورهای مختلف و دیدار با مقامات بود. انجام این مهم برای ورزش ایران مانند دیگر کشورها مستلزم صرف وقت و هزینه بود در حالی که به خصوص در بخش هزینه ورزش ایران همواره با کمبود و مشکل روبرو بوده است.

طهماسبی تاکید کرد: حالا با مجازی شدن خیلی از ارتباطات، شرایط برای ورزش ایران و برای دستیابی به کرسی های بین المللی مهیاتر شده است چراکه می توان بدون انجام سفر و صرف هزینه های آن چنانی برای آن، به صورت مجازی در تمام گردهمایی ها حضور داشت و حتی رایزنی هایی انجام داد و پیگیر نتایج آن بود.

وی یادآور شد: اگر این رایزنی ها امروز و به صورت مستمر و هدفمند انجام شود، می توان یکی دو سال بعد نتیجه آن را با کسب کرسی دید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1331

به "شیوه جدید انتخابات کرسی های بین المللی وتاثیر آن برای ورزش ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه جدید انتخابات کرسی های بین المللی وتاثیر آن برای ورزش ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید