امید و انگیزه ام را از دست نداده ام، کرونا همه چیز را به هم زد

به گزارش کالارنا، به گزارش خبرنگاران، رضا اطری که با وجود کسب عنوان پنجمی در رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان پیروز به کسب سهمیه المپیک شد یکی از سبک وزن های باانگیزه و مدعی کشتی آزاد ایران است. وی که همچون دیگر اردونشینان تیم ملی کشتی آزاد که به دلیل شیوع ویروس کرونا با لغو اردو مجبور به تمرینات انفرادی است به خبرنگاران گفت: با توجه به برنامه هایی که کادر فنی برای میادین پیش رو تدوین نموده بود همه چیز به خوبی پیش می رفت و تمرینات تازه به روزهای اوجش رسیده بود، اما شیوع ویروس کرونا همه چیز را تغییر داد.

امید و انگیزه ام را از دست نداده ام، کرونا همه چیز را به هم زد

وی توضیح داد: البته من هم مثل تمامی اردونشینان تیم ملی با وجود تعطیلی اردو، امید و انگیزه ام را از دست ندادم و مشغول تمرین هستم، چراکه معتقدم باید به هر شکل ممکن در المپیک شرکت کنم. سهمیه وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد ایران برای المپیک را در قزاقستان کسب کردم. هر چند که می توانستم به جای عنوان پنجمی با یک مدال خوشرنگ همراه باشم که متاسفانه قرعه های سخت من باعث ناکامی در کسب مدال شد.

دارنده مدال طلای قهرمانی آسیا گفت: به خوبی قدر این موقعیت را می دانم و برای حضور در المپیک حتی در شرایط کنونی و لغو اردوها هم تمریناتم را ادامه می دهم. من برای رسیدن به این مرحله زحمات زیادی کشیدم و حالا بعد از کسب سهمیه المپیک قصد دارم در گام بعدی به المپیک بروم به آرزوی عظیم زندگی ورزشی ام یعنی کسب مدال در این آوردگاه دست یابم.

اطری در خاتمه در مورد احتمال برپایی اردو در شرایط قرنطینه در جزیره کیش نیز گفت: من هم اخباری در این خصوص شنیده ام که البته تصمیم نهایی با متولیان ورزش و فدراسیون کشتی است. آنچه مهم است امیدوارم فرایند تمرینات اردوی تیم ملی دوباره از سر گرفته گردد تا ما بتوانیم در این ایام در محیطی مناسب به تمرین بپردازیم. البته بحث شیوع ویروس کرونا بسیار فراگیر شده و بسیاری از کشورها با آن درگیر هستند و حتی احتمال تعویق المپیک هم داده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1142

به "امید و انگیزه ام را از دست نداده ام، کرونا همه چیز را به هم زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امید و انگیزه ام را از دست نداده ام، کرونا همه چیز را به هم زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید