فال روزانه شنبه 12 آبان 1397

به گزارش کالارنا، فال روزانه شنبه 12 آبان 1397 برای متولدین فروردین ماه، فال روزانه دوازدهمین روز از آبان سال 97 برای متولدین اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، مهر، آبان، آذر و ...

فال روزانه شنبه 12 آبان 1397

فال روزانه شنبه 12 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه دوازدهمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

امروز کارهای انجام نداده زیادی دارید که باید برای انجام آن ها نقاط مبهم آن ها را برطرف کنید؛ ولی بهتر است با وجود اهمیت انجام آن ها امروز از این کار منصرف شوید. بهتر است اصلا کاری انجام ندهید و برای یک برنامه تفریحی برای بعدظهر خود برنامه ریزی کنید. امروز بهتر است در جهت جریان آب شنا کنید!

اردیبهشت

امروز احساس خواهید کرد که زمان با سرعتی بیشتر از آنکه تصور می کنید در حالت گذشتن است و به همین خاطر حس خوبی ندارید. وقت را از دست ندهید و بجای نگرانی در خصوص پیشامدهای آینده، سریع به سراغ لیست کارهای خود بروید و انجام کارها را از سخت ترین به آسان ترین آن ها انتخاب کنید. برای هفته آینده خود برنامه ریزی کنید؛ چرا که باید برای برنامه های تفریحی خود زمان مهمی را اختصاص دهید.

خرداد

امروز دنیا از دید شما دنیا بهتری است؛ بگونه ای که دوستانتان نیز از نوع رفتار امروز شما متعجب خواهند شد. اخیرا فشارهای کار و زندگی بر روی دوش شما سنگینی می کرد ولی این روزها سپری شده و اوضاع در حال بهتر شدن است. اکنون زمان خوبی برای آغاز کارهای جدید است. اگر ایده ای از قبل در ذهن شما بوده است، بهتر است که آنرا آغاز کنید و از شرایط پیش آمده در زندگی تان نهایت استفاده را ببرید.

تیر

حس اعتماد به نفس امروز در شما بیش از روزهای گذشته است، از این فرصت بهره ببرید و کارهایی که در گذشته جسارت انجام آن ها را نداشتید انجام دهید. ممکن است دوستانتان از این موضوع راضی نباشند ولی همواره نمی توان اطرفیان را از خود راضی نگه داشت. گاهی ضروری است سکوت خود را شکسته و موضوعاتی که ضروری است را مطرح کنید. مراقب باشید که تمام احساسات خود را بروز ندهید؛ ضروری است که بخشی از وجود شما همچنان ساکت باقی بماند.

مرداد

امروز دقت شما در انجام کارها و آنالیز اشیاه دور و برتان بیشتر از روزهای گذشته است، به شکلی که جزئیات را با دقت بیشتری آنالیز می کنید. از طرف دیگر کمی بین برقرار کردن تعادل ذهنی خود مشکل دارید. یادتان باشد که باید بین کار و تفریح خود تعادل برقرار کنید و برای انجام این کار باید کمی هم از حس ششم خود یاری بگیرید. نه ضروری است که سخت کار کنید و نه اینکه از تفریح خود صرف نظر کنید. هر چیز را به موقع و سرجای خود انجام دهید.

شهریور

امروز انجام کاری که مهمتر است را در اولویت خود قرار دهید؛ ممکن است دیگران را الگوی خود قرار داده باشید، ولی الزاما کاری که دیگران انجام می دهند برای شما خوب نیست و ضروری است شما از الگوی مناسب خود بهره ببرید. برای تجزیه و تحلیل دیگر زمانی کافی باقی نمانده است، بنابراین از بازی کردن دست برداید و همین حالا برای انجام کار مهم خود اقدام کنید. در حین انجام کار باید روحیه شوخ طبعی خود را حفظ نموده و در عین حال کارهایتان را نیز با جدیت دنبال کنید.

مهر

امروز مراقب خیالات و تفکرات خود باشید، ممکن است چیزی که در ذهن شما می گذرد با واقعیت بسیار تفاوت داشته باشد. بنابراین از مطرح کردن ذهنیت خود با دوستانتان پرهیز کنید. هیچگاه بر اساس هوا و هوسی که به ذهن شما خطور می نماید تصمیم نگیرید و بر اساس آن عمل نکنید.

آبان

اندیشه کردن قبل از انجام هر کاری مهتمرین بخش از انجام آن است؛ امروز فرصتی است تا با اندیشیدن قبل از انجام کار مهمی به دوستان و همکارانتان ثابت کنید که توانایی شما بیش از آن چیزی است که آن ها تا بحال دیده اند. از انجام کارهای سخت نا امید نشوید و با تامل بهترین تصمیم ها را بگیرید. آینده شما در گروی تصمیمات شماست.

آذر

احساسات شما امروز به شدت غلیان می نماید و ممکن است باعث پیش آمدن اتفاقات ناراحت نماینده ای شوند؛ بخصوص اگر اخیرا از دست نزدیکان خود ناراحت و عصبانی بوده باشید. امروز سعی کنید برای بحث در خصوص مسائلتان با دوستان خود وارد بحث نشوید، ولی بهتر است در روزهای آینده، قدم اول برای حل مسائل را خود شما بردارید؛ تا زمانی که هیچ کاری انجام ندهید احتمال ندارد مسائل برطرف شوند. در نظر داشته باشید که شما مجبور نیستید هر چیزی که دیگران گفتند، قبول کنید؛ بجای یک رفتار شتابزده، اندیشیدن و تصمیم دریافت برای حل مسائل مفیدتر خواهد بود.

دی

در حال حاضر بر روی پروژه یا کار خاصی مشغول بکار هستید و پشت سر هم در کارتان تاخیر بوجود می آید. اما باید صبر و حوصله خود را حفظ نموده و در حالیکه عدم پیشرفت کارها شما را نا امید می نماید، به اجبار هم که شده کارهایتان را انجام دهید. با این حال از انجام کارهای جسورانه پرهیز کنید؛ چرا که با شرایط سختی که در آن هستید انجام آن به نفع شما نیست.

بهمن

ایده های زیادی برای انجام کارهای آینده در ذهن شما وجود دارد و بزودی این امکان فراهم خواهد شد تا اولین قدم را در این زمینه بردارید. امروز احساس می کنید که ایده های شما نادرست بوده و باید تصمیم دیگری بگیرید. معمولا قبل از اینکه اقدام به کاری کنید، دوست دارید تا همه جوانب آن روشن گردد، ولی اینبار ذهنیت دیگری به سراغ شما آمده است. به یاد داشته باشید که باید شکیبا باشید؛ در واقع شکیبا بودن می تواند بزرگترین ویژگی شخصی شما باشد.

اسفند

اگر برای تصمیم گیری به حرف های دیگران بیشتر از حد معمول توجه می کنید، ممکن است بیش از حد پول خود را خرج نموده و ارزش سرمایه ای که اکنون در اختیار شما است را ندانید. در نظر داشته باشید که این به معنای بدخواهی دیگران در خصوص شما نیست. در واقع برداشت های مبهم شما از حرف های دیگران باعث سوء تعبیر شده و تصمیمات اشتباهی گرفته اید. زمانی که می خواهید تصمیم قطعی بگیرید، ممکن است ناخودآگاه برداشت های اشتباهی از صحبت های دیگران داشته باشید. اگر اینگونه بود بتهر است از آن ها بخواهید که واضح تر در خصوص موضوعات با شما صحبت نمایند.

منبع: setare.com
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1743

به "فال روزانه شنبه 12 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه شنبه 12 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید