محمود فکری به باشگاه استقلال هشدار داد!

به گزارش کالارنا، محمود فکری در مورد استعفای اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال که به صورت یکجا اجرا شده است، گفت: از این اتفاق تعجب کردم چون تعیین نیست چرا چنین استعفایی اجرا شده است. اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال باید شفاف به مردم بگویند چرا به صورت متحد چنین کاری را انجام داده اند. آیا آنها هدفشان از این کار درنظر گرفتن منافع استقلال بوده یا هدف دیگری داشتند؟

محمود فکری به باشگاه استقلال هشدار داد!

وی اضافه نمود: از آنجا که احمد مددی انتخاب این هیئت مدیره نبود، آنها از ابتدا مخالف حضور مدیرعامل استقلال بودند. اما سئوال اینجاست چرا همان موقع که مددی انتخاب شد، به صورت متحد استعفا نکردند. وزارت ورزش، اعضای هیئت مدیره را انتخاب می نماید که گره گشا باشند، اما آنها در حساس ترین زمان ممکن کار را زمین می گذارند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر اعضای هیئت مدیره دلسوز این باشگاه هستند، در این روزها که رئیس هیئت مدیره در جمع آنها حضور ندارد باید باری از روی دوش استقلال بردارند، نه اینکه با استعفا آرامش تیم را بگیرند. استقلال احتیاج به آرامش دارد، اما اعضای هیئت مدیره با استعفای دسته جمعی قدرت نمایی می نمایند. آیا این کار ضربه به تیم استقلال نیست؟

فکری با انتقاد از رفتار عبدیان، نظری و آصفی گفت: تیم این روزها احتیاج به اعضای هیئت مدیره دارد و الان وقت یاری کردن است، نه اینکه با استعفا صورت مسئله پاک گردد. اعضای هیئت مدیره استقلال الان باید شجاعت داشته باشند و فرار رو به جلو ننمایند. استقلال باید برای فصل آینده تقویت گردد، اما به جای این مسئله، اعضا استعفا کردند.

وی گفت: با همین کارها سناریوی فصول گذشته در حال تکرار است. استقلال باید مدیرعامل داشته باشد، هیئت مدیره کارش را انجام بدهد تا تیم برای فصل بعد بسته گردد. الان وقت مذاکره با بازیکنان برای فصل آینده است، اما به جای این کارها شاهد هستیم که اعضای هیئت مدیره تصمیم بر استعفای دسته جمعی می گیرند. این کار معنی دیگری جز قدرت نمایی نمی دهد و قطعا تیم را وارد حاشیه می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2000

به "محمود فکری به باشگاه استقلال هشدار داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود فکری به باشگاه استقلال هشدار داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید