نوید محمدزاده نمایشش را توقیف کرد؟

به گزارش کالارنا، در پی بسته شدن بلیت فروشی نمایش شب شک، کارگردان این نمایش می گوید که حدس گروه اجرایی بر این است که این ماجرا به حضور نوید محمدزاده به عنوان تهیه کننده نمایش برمی گردد.

نوید محمدزاده نمایشش را توقیف کرد؟

به گزارش ایسنا، امیرحسین بریمانی کارگردان جوانی است که برای چهارمین نوبت قصد داشت نمایش شب شک را در سالن شهرزاد روی صحنه ببرد، اما از سوی سالن متوجه شد که بلیت فروشی نمایشش بسته شده است.

او درباره شرایط اجرای خود می گوید: مرکز هنر های نمایشی به سالن اعلام کرده که بلیت فروشی نمایش مان بسته شده است و ما هم منتظریم از سوی مرکز هنر های نمایشی برای تشکیل جلسه و گفتگو درباره این موضوع خبرمان کنند.

او توضیح می دهد که حدس گروه این است که دلیل این مساله به حضور نوید محمدزاده، تهیه کننده این نمایش برمی گردد.

بعد از حضور نوید محمدزاده در جشنواره کن و حاشیه هایی که در آن جشنواره ایجاد شد، در محافل غیر رسمی شنیده می شد که این بازیگر برای مدتی ممنوع الفعالیت خواهد شد و بعضا حتی جزئیات آن نیز به صورت شفاهی دهان به دهان شد، اما این موضوع به صورت رسمی اعلام نشده است.

نمایش شب شک پیش تر در جشنواره تئاتر دانشگاهی روی صحنه رفته بود و از این جشنواره جوایزی دریافت کرد. نوید محمدزاده که در این سال ها به عنوان تهیه کننده تئاتر با تعدادی از گروه های جوان و دانشجو همکاری داشته است، بعد از اجرای نمایش شب شک در جشنواره دانشگاهی، تهیه کنندگی آن را بر عهده داشت و این اثر نمایشی سه نوبت روی صحنه رفت و قرار بود چهارمین دور اجرا های خود را در سالن شهرزاد روی صحنه ببرد و شب گذشته پس از اولین اجرا، بلیت فروشی آن بسته شد.

پیگیری از شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنر های نمایشی درباره شرایط اجرای این نمایش، تا به امروز به نتیجه ای نرسیده است.

منبع: فرارو
انتشار: 31 تیر 1401 بروزرسانی: 31 تیر 1401 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2364

به "نوید محمدزاده نمایشش را توقیف کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوید محمدزاده نمایشش را توقیف کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید