تکواندو

دور خیز سپاهان اصفهان برای ششمین قهرمانی

تیم فوتبال سپاهان اصفهان برخلاف فصل قبل تا خاتمه هفته 23 در فصل جاری توانست با راهنمایی محرم نویدکیا نتایج درخشانی را کسب کند و با 48 امتیاز و با تفاضل گل بالاتر در صدر جدول لیگ برتر جای گیرد.

6 تیر 1400

خبرنگاران روابط بین تهران و دوحه به بالاترین سطح ارتقا می یابد

تهران- خبرنگاران- رییس کمیته ملی المپیک قطر در ملاقات با همتای ایرانی خود در عمان از امضا نهایی تفاهم‌نامه همکاری‌های ورزشی بین تهران-دوحه و ارتقا روابط بین تهران و دوحه به بالاترین سطح خود اطلاع داد.

27 آذر 1399

کرمی: با اعتصاب بازیکنان شرایط قراردادهای لیگ درست نخواهد شد، با قرارداد تکواندو حتی نمی توان یک موبایل خرید!

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو با انتقاد از رقم قراردادهای بازیکنان در لیگ برتر این رشته گفت که مبالغ قرارداد تکواندوکاران به اندازه خرید یک گوشی موبایل هم نیست.

11 آذر 1399

حسین کیهانی به مدال طلا دست پیدا کرد، هفدهمین طلا برای ورزش ایران

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، رقابت دوی 3000 متر با مانع بازیهای آسیایی از ساعت 19:30 امشب آغاز شد و نماینده کشورمان با رقبای خود به رقابت پرداخت.

6 آبان 1398

برنامه فدراسیون پزشکی ورزشی برای سال 93 اعلام شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر لطفعلی پورکاظمی اظهارداشت: این فدراسیون همچون سال های گذشته هدفی جز ارائه بهترین خدمات به جامعه ورزش ندارد و در این میان طبیعی است با توجه به اینکه اواخر شهریورماه بازی های آسیایی اینچئون...

24 مهر 1398

صالحی امیری: در مجموعه بزرگ و پرافتخار تکواندو فضای اخلاقی، انسانی و معرفتی وجود دارد

رییس کمیته ملی المپیک گفت: معتقدم تکواندو یکی از رشته هایی است که همواره عامل سرافرازی، افتخار و اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی در سراسر جهان می شود.

6 تیر 1398

مسابقات تکواندو جام فجر، اعلام اسامی تیم منتخب مردان و زنان ایران

از سوی سازمان تیم های ملی، اسامی مردان و زنان هوگوپوش تیم منتخب ایران برای حضور در مسابقات بین المللی جام فجر 2019 اعلام شد.

22 خرداد 1398