احتمال برگزاری جشن جام جم امسال در تابستان 99

به گزارش کالارنا، قائم مقام معاونت سیما با اشاره به عدم برگزاری جشنواره جام جم تا سرانجام امسال از احتمال برگزاری این جشنواره تلویزیونی در تابستان 99 خبر داد.

احتمال برگزاری جشن جام جم امسال در تابستان 99

با وبسایت سازمان نظام مهندسی همراه باشید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، بعد از یک دوره تأخیر در برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم، این جشنواره از دو سال پیش دوباره آغاز به کار کرد تا هر سال در اسفندماه برگزیده های سیما را معرفی کند.

با این حال حدود 10 روز تا اسفندماه 98 باقی مانده است و خبری از تنها جشنواره فرهنگی و هنری کشور برای تلویزیونی ها که بتوانند در رقابت با همکارانشان مورد ارزیابی قرار بگیرند، نیست؛ جشنواره ای که خود صداوسیما آن را برگزار می کند و سال گذشته برگزاری آن با حاشیه های بسیاری هم همراه بود.

حسین کرمی قائم مقام معاونت سیما درباره شرایط برگزاری جشنواره تلویزیونی جام جم که امسال خبری درباره آن مطرح نشده است، به خبرنگار مهر اظهار داشت: از آنجایی که امسال انتخابات مجلس را پیش رو داریم و تحولاتی هم در جامعه به دلیل رفتار تروریستی آمریکا بوجود آمد، احتمال می رود که این جشنواره برگزار نشود.

وی درباره زمان قطعی برگزاری جشنواره شرح داد: هنوز برای این منظور برنامه ریزی نشده است، ولی احتمال دارد تابستان سال آینده برگزار شود.

کرمی در انتها درباره شرایط ساخت سریال های فاخر که سلمان فارسی به عنوان مهمترین آن ها چندی پیش کلید خورد نیز گفت: در حال حاضر سریال سلمان فارسی با قدرت و جدیت در حال فعالیت است پیش بینی ما این است که این تیم حدود سه ماه در قشم باشند و بعد از آن راهی ترکیه می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1095

به "احتمال برگزاری جشن جام جم امسال در تابستان 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال برگزاری جشن جام جم امسال در تابستان 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید