تردد خودروها در پیاده راه سبزه میدان زنجان فقط جهت تخلیه و بارگیری مجاز است

به گزارش کالارنا، فرماندار شهرستان زنجان گفت: تنها مجوزی که برای تردد وسایل نقلیه در پیاده راه سبزه میدان زنجان صادر شده، جهت تخلیه و بارگیری است.

تردد خودروها در پیاده راه سبزه میدان زنجان فقط جهت تخلیه و بارگیری مجاز است

به گزارش از ، رضا عسگری فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه برای تردد در پیاده راه سبزه میدان، تنها مجوزی که صادر شده، مربوط به تخلیه و بارگیری است، گفت: به همین منظور کارت هایی نیز صادر شده و به هیچ عنوان این اجازه به وسایل نقلیه داده نشده است که از این معبر برای سایر موارد عبور و مرور داشته باشند.

او با یادآوری اینکه وقتی موضوع پیاده راه مطرح می گردد، به این معنی است که عابران پیاده باید با امنیت خاطر کامل از این محل به همراه خانواده های خود تردد داشته باشند، اضافه نمود: باید با هر آنچه که می تواند سلامتی عابرانی که از این محل عبور می نمایند را تهدید کند، برخورد گردد.

عسگری با تاکید بر اینکه به طور حتم وقتی مکانی را با عنوان پیاده راه لحاظ می کنیم، اولویت اول با عابر پیاده خواهد بود، توضیح داد: سلامت عابران پیاده یکی از اساسی ترین موضوعاتی است که در اجرای این طرح مدنظر قرار گرفته است و تردد وسایل نقلیه در این معبر بی تردید خطراتی را برای عابران به دنبال خواهد داشت، به همین خاطر این موضوع مهم را مجموعه شهرداری زنجان باید مدیریت کند.

فرماندار شهرستان زنجان ادامه داد: برای وسایل نقلیه محدودیت زمانی جهت تردد از این معبر در نظر گرفته شده است، به همین خاطر عابران پیاده نیز باید از زمان عبور و مرور وسایل نقلیه آگاه باشند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1363

به "تردد خودروها در پیاده راه سبزه میدان زنجان فقط جهت تخلیه و بارگیری مجاز است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد خودروها در پیاده راه سبزه میدان زنجان فقط جهت تخلیه و بارگیری مجاز است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید