ثبت نام متقاضیان مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی شروع شد

به گزارش کالارنا، خبرنگاران/کردستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان از شروع ثبت نام متقاضیان مشاغل خانگی در قالب طرح ملی توسعه مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی، اطلاع داد.

ثبت نام متقاضیان مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی شروع شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت به کانادا از طریق کالج هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

برهان صلواتی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در طرح پیاده سازی الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی استان کردستان در سنوات گذشته به عنوان پایلوت کشوری فعالیت داشته و جهاددانشگاهی با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و اجرای طرح در 3 فاز پیروز شد تاپایان سال 1398 تعداد2607 نفر از شاغلان خانگی را به بازار و بنگاه های بالادستی متصل کند که در امسال و باشروع طرح ملی توسعه مشاغل خانگی این طرح مورد استقبال متقاضیان قرارگرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان اظهار داشت: ثبت نام سالجاری در این طرح از روز پنج شنبه 6 شهریورماه شروع و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: متقاضیان واجد شرایط می توانند به سامانه inhb.ir که به همین منظور طراحی شده است، مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ها و ارائه اطلاعات خواسته شده و ثبت نام اقدام نمایند.

صلواتی سهمیه استان کردستان در اجرای این طرح در امسال را 400 نفر اعلام و اعلام کرد: با توجه به نرخ بیکاری و شرایط اشتغال در استان پیگیر افزایش این سهمیه هستیم.

وی مطرح نمود: با توجه به آسیب های وارد شده به بسیاری از مشاغل براثر شیوع کروناویروس و شرایط ناشی از آن، لزوم توجه به الگوی توسعه مشاغل خانگی با هدف یاری به رونق اقتصاد خانوار، تحقق شعار سال و توسعه صندلی این مشاغل در اقتصاد کشور، باتکیه بر فعال سازی افراد و بنگاه های پیشران (پشتیبان) به عنوان یکی از ضروریات برنامه های اشتغال محور استان در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان اعلام کرد: با پیاده سازی پیروز این طرح در استان که نیازمند همراهی، همکاری و هم اندیشی بخش های مختلف دولتی و خصوصی است، می توان شاهد نهادینه شدن سهم مشاغل خانگی در اقتصاد استان به ویژه در سال جهش فراوری بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1473

به "ثبت نام متقاضیان مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام متقاضیان مشاغل خانگی توسط جهاددانشگاهی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید