جدیدترین ابرخودروی بوگاتی با رنگ آمیزی 93 سال پیش! ، عکس و فیلم

به گزارش کالارنا، باوجود نزدیک شدن به خاتمه عصر بوگاتی شیرون، این خودروساز از معرفی نسخه های نو این ابرخودروی قدرتمند دست برنمی دارد. نوترین نسخه شیرون، ادای احترامی است به داستان گذشته بوگاتی.

جدیدترین ابرخودروی بوگاتی با رنگ آمیزی 93 سال پیش! ، عکس و فیلم

امیرمسعود عابدین- هرگز بوگاتی شیرون زشتی وجود نداشته، ندارد و نخواهد داشت! حداقلش آن است که ما هیچ مدل زشتی از آن را ندیده ایم. جدیدترین نسخه این خودرو همچنان به این مسیر ادامه می دهد و از طرح دو رنگ برای جذابیت کامل خود استفاده می نماید.

به گزارش خبرنگاران ، این شیرون سوپر اسپورت سفارشی که 55 One of One نامیده می گردد، ادای احترامی است به داستانی از گذشته بوگاتی. همان طور که از نام آن پیداست، این خودرو به افتخار Type 55 Super Sport طراحی شده به وسیله ژان بوگاتی، ساخته شده است. این اولین پروژه بوگاتی نیست که به مدل های قبلی اشاره می نماید. 57 One of One که سال گذشته معرفی گردید، اشاره ای به بوگاتی تایپ 57 SC آتلانتیک نمادین است.

طرح رنگ مشکی و زرد برای مطابقت با اولین بوگاتی سوپر اسپورت در سال 1931 رنگ آمیزی شده است. خط مرکزی مشکی شیرون مستقیماً با همان ظاهر اصلی مطابقت دارد. سفارشی سازی های بیشتر در سرتاسر 55 Super Sport وجود دارد و منحصربه فرد بودن آن را نشان می دهد. شماره 55 را می توان در زیر بال عقب، روی گلگیرها و داخل درب ها و سرتاسر خودرو یافت.

منبع: کار اند درایور

322

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 7 خرداد 1403 بروزرسانی: 7 خرداد 1403 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2574

به "جدیدترین ابرخودروی بوگاتی با رنگ آمیزی 93 سال پیش! ، عکس و فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین ابرخودروی بوگاتی با رنگ آمیزی 93 سال پیش! ، عکس و فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید