جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران

به گزارش کالارنا، هفته گذشته اعتبار سهمیه جانبازان واریز شد و سقف مجاز استفاده از این سهمیه 200 هزار لیتر است.

جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران

براساس این گزارش؛ این افراد می توانند در جایگاه های عرضه سوخت از طریق کارت های بانکی نسبت به خرید سوخت اقدام کنند. طبق مصوبه اعلام شده سقف سهمیه سوخت جانبازان روزانه 200 هزار لیتر خواهد بود و افزون بر آن امکان دارد طبق فهرست های دریافتی از بنیاد شهید و امور ایثارگران به تعدادی از این افراد باز هم سهمیه ای افزوده شود.

به تازگی مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران واجد شرایط را اعلام کرد.

بر این اساس؛ جانبازان 70 درصد ویژه ماهیانه 270 هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت 180 لیتر بنزین سهمیه سوخت دریافت می کنند و سایر جانبازان 70 درصد ماهیانه 225 هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت 150 لیتر بنزین سهمیه سوخت خواهند داشت.

همچنین جانبازان 50 درصد تا 68 درصد ماهیانه 180 هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت 120 لیتر بنزین سهمیه سوخت دریافت می کنند.

تعدادی از فرزندان شهدا و جانبازان بین 25 تا 49 درصدی که به تشخیص کمیسیون پزشکی بنیاد دارای ضایعات جسمی و حرکتی هستند و توانایی استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی را ندارند ماهیانه 135 هزار تومان اعتبار معادل تفاوت قیمت 90 لیتر بنزین سهمیه سوخت درنظر گرفته شده است.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی با اشاره به جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران گفت: این میزان سهمیه سوخت مربوط به خود بنیاد شهید و امور ایثارگران است و فقط اطلاعات افرادی رو که مشمول سهمیه هستند به شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی اعلام می کنند و ما اعتبار را برای این افراد واریز می کنیم.

وی ادامه داد: در واقع شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی به هیچ عنوان عدد و سهمیه را اعلام نمی کند و تنها مجری هستیم به طوری که پس از دریافت اطلاعات و استعلام های مورد نیاز سهمیه واریز می شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی در خاتمه گفت: در حال حاضر تمامی زیرساخت های سامانه هوشمند سوخت آماده است و این تغییرات از روز گذشته در سامانه اعمال شده و هم اکنون سهمیه سوخت ترمیمی از طریق اعتباری در کارت های بانکی این افراد اعمال شده است و ایثارگران می توانند در جایگاه های عرضه سوخت حتی از طریق کارت های بانکی نسبت به خرید سوخت اقدام کنند.

منبع: کالارنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1265

به "جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات اختصاص بنزین روزانه به ایثارگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید