رضایت امیدها از بازی اول

دو بازیکن تیم امید بعد از بازی از شرایط تیم شان مقابل عربستان راضی بودند.

رضایت امیدها از بازی اول

به گزارش خبرنگاران /محمد سلطانی مهر که بر خلاف تصور در ترکیب اصلی حضور نداشت و در نیمه دوم به میدان رفت در انتها دیدار ایران - عربستان گفت:خدا را شکر توانستیم در بازی اول به تساوی برسیم، نتیجه بدی نبود.در بازی با کره شمالی و میانمار این نتیجه را جبران می کنیم. دو بازی باقیمانده و ان شاءالله به مرحله بعد صعود می کنیم.

هافبک میانی تیم سایپا که یکی از 60 استعداد برتر جوان آسیا شناخته گردیده در مورد اینکه آیا از این تساوی راضی است یا نه گفت:فکر می کنم برای آغاز بد نبود.یک مقدار بدشانس بودیم و ان شاءالله می توانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

محمد مسلمی پور دیگر بازیکن امیدها بود که در میکسزون صحبت کرد.مدافع چپ تراکتورسازی که در نیمه اول ستاره خط دفاعی ایران بود و دو بار دروازه تیمش را نجات داد در مورد بازی گفت:بازی خوبی بود.در ادامه رفته رفته بهتر شدیم و فشار زیادی به حریف آوردیم. در اواخر بازی را دستمان گرفتیم و توانستیم به تساوی برسیم.

منبع: iran-varzeshi.com
اخبار و مقالات مرتبط با "رضایت امیدها از بازی اول"

سرمربی تیم امید ایران در جریان دیدار تیمش مقابل کره شمالی به شدت از عملکرد بازیکنانش در برخی از لحظات بازی ناراحت بود.

سیاوش ذوالفقاریان، تیرانداز 17 ساله مهدی شهری در رشته تفنگ بادی است که بارها ثابت نموده حرف برای گفتن دارد.

به گزارش خبرنگاران، سردار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در حاشیه مراسم استقبال از تیم های شرکت کننده نیروی زمینی سپاه در مسابقات نظامی جهان اظهارداشت: در مسابقات جهانی 2018 کشورهای قدرتمندی شرکت کردند که یک میدان مسابقه مهمی بود، ما در سه سال گذشته در...

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی عضو جدید هیئت‌مدیره باشگاه را معرفی کرد.

به "رضایت امیدها از بازی اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با رضایت امیدها از بازی اول

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید