فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد

به گزارش کالارنا، فراخوان شناسایی کسب وکارهای نوآور در حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با عنوان اولین یلدای گردشگری منتشر شد.

فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد

به گزارش کالارنا، رویداد شناسایی و معرفی کسب وکارهای نوآور در حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اولین یلدای گردشگری، با مشارکت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شرکت مادرتخصصی توسعه ایران گردی و دنیا گردی برگزار خواهد شد.

براساس این فراخوان، 13 آذر آخرین فرصت متقاضیان برای تکمیل فرم فراخوان است، همچنین روز 16 آذر به برگزیدگان مرحله اول اطلاع داده می گردد.

بر همین اساس روز 20 آذر ماه، زمان حضور برگزیدگان مرحله اول در مصاحبه حضوری در تهران خواهد بود و در نهایت 28 آذر ماه، رویداد یلدای گردشگری با حضور راویان برگزیده برای روایت قصه کسب و کار است.

این رویداد به منظور تبیین و اشاعه نقش صنعت گردشگری در اشتغال زایی در سطح دنیای که از سیاست های کلان و مستمر دولت تدبیر و امید و نیز راهبردهای کلان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است، از ساعت 19تا 21 روز پنجشنبه 28 آذر ماه برگزار می گردد.

همزمان با این رویداد، از کتاب داستان های گردشگری ایران که حاوی روایت 14 نفر از فعالان عرصه گردشگری در استان های مختلف است و با کوشش و همکاری 18 ماهه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان دنیای گردشگری به چاپ رسیده در مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران رونمایی می گردد.

علاقه مندان در هر سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می توانند برای تکمیل فرم آنلاین به این آدرس مراجعه نمایند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 899

به "فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان شرکت در اولین یلدای گردشگری منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید