قرارداد قلعه نویی بند تیم ملی ندارد، فدراسیون باید با مامذاکره کند

به گزارش کالارنا، به گزارش خبرنگاران، فرایند انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مراحل پایانی اش را طی می نماید و فدراسیون بین امیر قلعه نویی و علی دایی در حال جمعبندی است. هرچند که گفته می گردد قلعه نویی کارش با تیم ملی تمام شده و فقط موافقت باشگاه سپاهان (تیمی که قلعه نویی سرمربی آن است) باقی مانده است.

قرارداد قلعه نویی بند تیم ملی ندارد، فدراسیون باید با مامذاکره کند

با این حال مسعود تابش مدیرعامل سپاهان تاکید می نماید این باشگاه مخالف جدایی قلعه نویی است و در قرارداد این مربی هم بندی برای جدایی از سپاهان در صورت داشتن پیشنهاد از تیم ملی وجود ندارد. تابش همچنین با بیان اینکه این باشگاه یک درصد هم به جدایی قلعه نویی فکر نمی نماید، ماجرای تماس یکی از مدیران فدراسیون به وی را در این ارتباط شرح داد.

مشروح گفتگوی تابش با خبرنگاران در ادامه می آید:

* خبرنگاران- در جریان هستید که حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی تقریبا نهایی شده است؟

- مسعود تابش: این خبر رسما اعلام نشده است و فقط در سایت ها و خبرگزاری ها می خوانیم که نمی توان به آن استناد کرد. فدراسیون به صورت تعیین می گوید گزینه ما داخلی است اما اشاره ای به نام سرمربی نمی نماید. اگر گزینه فدراسیون امیر قلعه نویی است که این مربی با باشگاه سپاهان قرارداد دارد و اگر این مربی را می خواهند باید با باشگاه مذاکره نمایند. همانطور که می دانید ما هم در موقعیت خطیری هستیم. بازی های آسیایی نزدیک است و سپاهان هم یکی از نمایندگان ایران در آسیا است. باید از اعتبار فوتبال کشورمان در آسیا دفاع کنیم.

ما هم سال گذشته و هم سال جاری دوران موفقی با قلعه نویی داشته ایم. حتی چند سال پیش که قلعه نویی سرمربی سپاهان بود، روزهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. این موفقیت ها کوشش مجموعه سپاهان بوده که قلعه نویی هم نقش زیادی در آن داشته است. ولی همانطور که گفتم شرایط ما هم سخت است. اگر سرمربی ما را انتخاب نموده اند باید با ما صحبت نمایند در حالی که صحبت خاصی نشده است. تیم ملی هم مهم است ولی ما چه کار کنیم؟ شرایطمان طوری است که هم ما راضی هستیم و هم امیر قلعه نویی.

* اشاره کردید که صحبت خاصی با سپاهان برای جذب قلعه نویی نشده است. این یعنی اینکه صحبت غیر خاص و غیر رسمی شده است؟

- صحبت هایی است که (حرفش نیمه تمام می ماند) چند روز قبل یکی از مسئولان فدراسیون تماس گرفت و گفت اگر ما قلعه نویی را بخواهیم. آن حرف اگر بود. شوخی نیست. قلعه نویی با ما قرارداد محکم و قرصی دارد و هر دو طرف به آن پایبند هستند.

* اگر درخواست رسمی به سپاهان برسد با آن موافقت می کنید؟

- قلعه نویی مربی آزاد نیست و باید با ما تماس بگیرند و جلسه بگذارند. تیم ملی هم به این زودی ها بازی ندارد! بحث فیفادی و بازی تدارکاتی هم که نیست. فکر می کنم فروردین ماه اولین بازی تیم ملی است.

* یعنی مجموعه سپاهان حتی پیش بینی ننموده است که در صورت جدایی قلعه نویی چه کسی را جایگزین کند؟

- ما حتی یک درصد هم احتمال نداده ایم که قلعه نویی جدا گردد. تمام کوششمان این بوده که سرمربی تیم بماند. برای تیم ملی می گردد دو - سه ماه دیگر تصمیم گرفت.اگر قرار است قلعه نویی سرمربی تیم ملی گردد، خب فعلا یک گروه بررسی بگذارند و لیگ را زیر نظر بگیرند.

* آیا در قرارداد امیر قلعه نویی بندی وجود دارد که در صورت داشتن پیشنهاد از تیم ملی بتواند جدا گردد؟

- خیر چنین بندی در قرارداد نیامده است.

* گفته می گردد سپاهان با گزینه هایی مثل محرم نویدکیا هم مذاکراتی داشته تا اگر قلعه نویی به تیم ملی رفت، دست باشگاه در پوست گردو نماند.

- چون تصمیمی برای جدایی قلعه نویی نداشتیم، با هیچکس صحبت ننموده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1073

به "قرارداد قلعه نویی بند تیم ملی ندارد، فدراسیون باید با مامذاکره کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد قلعه نویی بند تیم ملی ندارد، فدراسیون باید با مامذاکره کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید