مرگ دلخراش جوان 19 ساله در آتش سوزی خیابان ستارخان

به گزارش کالارنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از مرگ جوانی 19 ساله در پی آتش دریافت یک مغازه لاستیک فروشی در خیابان ستارخان خبر داد.

مرگ دلخراش جوان 19 ساله در آتش سوزی خیابان ستارخان

به گزارش کالارنا به نقل از کالارنا، سیدجلال ملکی درباره این حادثه گفت: در پی اطلاع حادثه حریق در یک واحد صنفی به سامانه 125، ستاد فرماندهی، آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در ستارخان، خیابان افسر اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل اضافه نمود: با حضور آتش نشانان در محل که یک مغازه لاستیک فروشی به مساحت حدود 25 مترمربع بود، مشاهده شد که حریق تمام فضای داخلی این مغازه شامل همکف و نیم طبقه بالای آن به مساحت حدود 9 مترمربع را در برگرفته و تعداد زیادی لاستیک هم که در این مغازه قرار داشت کاملاً در آتش سوخته است. همچنین اهالی محل که تا قبل از رسیدن آتش نشانان اقدام به بازکردن کرکره مغازه کرده بودند، اعلام کردند یک نفر داخل مغازه حضور دارد.

ملکی ادامه داد: به همین دلیل آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه هم زمان با اطفای حریق، اقدامات خود برای یافتن فرد محبوس را نیز آغاز کردند که دقایقی بعد با جسم بی جان مردی حدوداً 19 ساله در نیم طبقه مغازه روبه روشدند که با تحویل وی به عوامل اورژانس مرگ این فرد تأیید شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان این که علت اصلی مرگ باید از سوی پزشکی قانونی اعلام شود، گفت: شواهد حاکی از آن بود که این جوان به دلیل صدمات ناشی از سوختگی و خفگی جان خود را از دست داده است.

وی با اشاره به اقدام آتش نشانان در اطفای حریق اظهار کرد: عوامل آتش نشانی اقدام به اطفای حریق کردند و پس از ایمن سازی، محل را به عوامل انتظامی تحویل دادند؛ همچنین گروهی از کارشناسان آتش نشانی نیز تحقیقات خود را برای یافتن چرایی وقوع حریق آغاز کردند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 898

به "مرگ دلخراش جوان 19 ساله در آتش سوزی خیابان ستارخان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ دلخراش جوان 19 ساله در آتش سوزی خیابان ستارخان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید