معاوضه ستاره سپاهان با مهاجم پرسپولیس؟

به گزارش کالارنا، خبرنگاران: فصل بیستم رقابت های لیگ برتر با قهرمانی پرسپولیس به خاتمه رسید تا این تیم برای پنجمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببرد. البته که پرسپولیسی ها زمان زیادی برای لذت بردن از این جام نخواهند داشت، چون همین حالا ماموریت دشواری برای حفظ بازیکنان کنونی اشان دارند.

معاوضه ستاره سپاهان با مهاجم پرسپولیس؟

به گزارش خبرنگاران، یکی از بازیکنانی که هنوز تکلیف ماندنش در پرسپولیس معین نیست شهریار مغانلو است؛ بازیکن سابق پیکان که ابتدای همین فصل فوتبالی راهی سانتاکلار پرتغال شد در نیم فصل به صورت قرضی به پرسپولیس پیوست و یکی از مهره های تاثیرگذار این باشگاه لقب گرفت. با این وجود، اما پرسپولیس ظاهرا پول خرید دائمی شهریار مغانلو را ندارد. شایعه شده است که سانتاکلارا برای صدور رضایت نامه شهریار مغانلو 500 هزار دلار از پرسپولیس طلب نموده است. رقمی که این روز ها پرداختش در توان باشگاه پرسپولیس نیست.

همزمان با این موضوع نام شده که سپاهان در پی جذب شهریار مغانلو است و حتی مذاکرات اولیه را با مسئولان سانتاکلارا را صورت داده است. البته که در این بین اتفاق عجیب دیگری هم در حال رخ دادن است و به نظر می رسد سپاهان قرار است محمد محبی را با شهریار مغانلو معاوضه کند!

به گزارش خبرنگاران، قرار نیست محمد محبی به پرسپولیس برود بلکه به نظر می رسد محمد محبی مورد توجه باشگاه سانتاکلارا پرتغال قرار گرفته و سپاهان پیشنهاد معاوضه این بازیکن با شهریار مغانلو را به باشگاه پرتغالی داده است! موضوعی که رخ دادنش می تواند منجر به یکی از مهمترین جابجایی فوتبالی گردد.

البته محمد محبی شب گذشته و بعد از بازی سپاهان با استقلال، درباره اینکه گفته شده که او قرار است با شهریار مغانلو معاوضه شده و راهی سانتاکلارای پرتغال گردد گفت: من هنوز در این مورد اطلاعی ندارم، ولی چیزی که می دانم این است تیمی که من انتخاب نموده ام، قطعی است و انتقالم انجام می گردد، ولی هنوز نمی توانم نام آن را بگویم

او درباره اینکه نام آن تیم سانتاکلارای پرتغال است، گفت: هنوز چیزی معین نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 18 مرداد 1400 بروزرسانی: 18 مرداد 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2017

به "معاوضه ستاره سپاهان با مهاجم پرسپولیس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاوضه ستاره سپاهان با مهاجم پرسپولیس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید