شرکت پاناسونیک و برنامه تولید دوربین عکاسی هوشمند

اخیرا مدیران شرکت پاناسونیک (panasonic) درمصاحبه‌ای که با tech radar انجام دادند از برنامه‌های آینده خود جهت اجرا بر روی محصولات تولیدی خود صحبت کردند و اعلام کردند که امکان ایجاد دوربین های عکاسی هوشمند با استفاده از سیستم عامل اندروید (android) در آینده نزدیک وجود دارد.

شرکت پاناسونیک و برنامه تولید دوربین عکاسی هوشمند

البته شرکت پاناسونیک (panasonic) در این مصاحبه استفاده از سیستم عامل اندروید (android) در دوربین های عکاسی خود را نگران کننده خواند : این یکی از مواردی است که برای آینده نزدیک در نظر گرفته شده است اما باید ضمانت محصولاتی را که ارائه می دهیم را به اطلاع مصرف کننده برسانیم. در صورتی که ارائه این پلتفرم را دراختیار شخص ثالث بگذاریم ، کنترل گارانتی‌های ارائه شده به مصرف کننده را از دست خواهیم داد چون شما هرگز نمی‌دانید چه چیزی را دانلود می‌کنید. در حقیقت پاناسونیک (panasonic) چون بر گارانتی‌های ارائه شده از طرف این شرکت اهمیت بالایی قائل است استفاده از اندروید (android) را موجب به خطر انداختن گارانتی‌های اصلی ارائه شده از طرف این شرکت قلمداد می‌کند و استفاده از آن را نگران کننده می‌داند. به نظر می‌رسد علاقه‌مندان دوربین‌های عکاسی به استفاده از دوربین های عکاسی هوشمند همانند اسمارت‌فون‌ها اشتیاق فراوانی داشته باشند و این مورد را تولیدکنندگان نیز درک کرده‌اند از این رو نیاز به ایجاد Bootloader های ویژه به همراه تم‌های سفارشی احساس می‌شود. در همین رابطه پولاروید اخیرا در نمایشگاه Ces دوربین عکاسی هوشمند خود را که مبتنی بر سیستم عامل اندروید بود را معرفی کرد، هر چند جزئیات بیشتری از این دوربین منتشر نشده است اما به نظر می‌رسد دوربین‌های عکاسی نیز همانند موبایل‌ها به سمت هوشمند شدن پیش خواهند رفت.

اخبار و مقالات مرتبط با "شرکت پاناسونیک و برنامه تولید دوربین عکاسی هوشمند"

شرکت پاناسونیک در کنفرانس خبری خود در CES 2013 به معرفی محصولات الکترونیک بسیار متنوعی پرداخت که در این میان 9 دوربین جدید هم خودنمایی می‌کردند، وای فای یکی از فناوری‌های معمول تمامی دوربین‌های 2013 خواهد بود، اما پاناسونیک یک قدم فراتر رفته و دوربین‌های کوچک خود را به NFC هم مجهز...

هدفون بلوتوثی جدید پاناسونیک با نام bone conduction headphones  از روش القای استخوانی استفاده می‌کند و برخلاف هدفون‌های معمولی درون گوش شما قرار نمی‌گیرد! گوشی آن کنار گوش قرار گرفته و از طریق ایجاد لرزش، استخوان‌های شما را می‌لرزانند و به این ترتیب صدا در گوش شما شنیده خواهد شد.

پاناسونیک با سالها فعالیت مستمر در بازار تجهیزات صوتی و تصویری، تجربه فراوانی اندوخته، اینبار با تطابق محصولات خود با گجتهای جدید سعی در پر رنگ کردن خود در این حوزه دارد. داک اسپیکر بلوتوث پاناسونیک (panasonic) مدل SC-NP10 ارائه‌ای از این شرکت برای تامین صدای با کیفیتتر و حجیم‌تر برای...

صنعت موسیقی هر روز در حال گسترش و ارائه خلاقیتهای جدید است، این توسعه تقاضای تجهیزات مورد نیاز این صنعت را نیز افزایش داده است که توجه تولیدکنندگان را به سمت خود جلب نموده از جمله این تجهیزات هدفون می‌باشد که خود تجارت گسترده‌ای را رقم زده است.

به "شرکت پاناسونیک و برنامه تولید دوربین عکاسی هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شرکت پاناسونیک و برنامه تولید دوربین عکاسی هوشمند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید