شرکت LG کاغذ الکترونیک انعطاف پذیر وارد بازار خواهد کرد

امروز شرکت ال جی (lg) اعلام کرد که عرضه تجاری نمایشگر کاغذ الکترونیک (Electronic Paper Display) خود را از ماه آینده در اروپا آغاز خواهد نمود. این EPD شش اینچی یک صفحه نمایش با جوهر الکترونیک (e‪-‬ink) است که 1024 در 768 پیکسل کیفیت دارد.

شرکت LG کاغذ الکترونیک انعطاف پذیر وارد بازار خواهد کرد

احتمالا اگر چند سال گذشته کسی درباره صفحات نمایشگر منعطف صحبت می‌کرد، گفته‌های او را در حد ایده یک فیلم علمی و تخیلی جدی می‌گرفتند. ولی این ایده هر روز چند قدم به سوی واقعیت نزدیک‌تر می‌شود. پس از اعلام ورود سامسونگ (SAMSUNG) به عرصه تکنولوژی صفحه انعطاف پذیر در رقابت با شرکت نوکیا (NOKIA)، در اواخر سال میلادی گذشته، اکنون نوبت به شرکت ال جی (LG) رسیده که به جای وعده دادن، آستین بالا زده و دست به کار شود. در اولین گام، ال جی (LG) امروز اعلام نمود که تولید تجاری نمایشگر کاغذ الکترونیک (Electronic Paper Display) خود را از ماه آینده در اروپا آغاز خواهد کرد. این EPD شش اینچی یک صفحه نمایش با جوهر الکترونیک (e‪-‬ink) است که 1024 در 768 پیکسل کیفیت دارد. ضخامت این صفحه تنها 0‪.‬7 میلیمتر بوده و وزن آن 14 گرم می‌باشد. LG می‌گوید این صفحه تا ارتفاع 1‪.‬5 متری دربرابر سقوط مقاوم بوده و همچنین ضد خش است. مهمترین ویژگی این صفحه نمایش، قابلیت انعطاف بالای آن است. به گونه ای که لبه‌های آن تا 40 درجه نسبت به مرکز خم می‌شوند. در واقع این صفحه نمایش سیاه و سفید، اولین نمایشگر کاغذ دیجیتال پلاستیکی دنیا محسوب میشود. محصولی که به طور حتم بازار کتاب الکترونیک و کتابخوان‌ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد و راه را برای ورود تلفن های همراه قابل انعطاف باز خواهد کرد.

اخبار و مقالات مرتبط با "شرکت LG کاغذ الکترونیک انعطاف پذیر وارد بازار خواهد کرد"

اخیرا لامپ های ال ای دی (LED) مورد توجه همگان قرار گرفته و افراد بسیاری از مزایای این فناوری آگاه شده‌اند، در حال حاضر محصولات مجهز به این فناوری،‌ دارای رشد بسیار چشمگیری در بازار بوده و انتظار آن می‌رود بازار جهانی این محصولات رشدی معادل 13.4 درصد در سال2012 و حدود 40 درصد در چند سال...

همانطور که می‌دانید Sound Bar سیستم اسپیکر باریک و کشیده‌ای است که یک بلندگو یا بیشتر در آن تعبیه شده است. ال جی (LG) که از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات صوتی و تصویری جهان است Sound Bar خود با مدل NB4530A را معرفی نمود.

به "شرکت LG کاغذ الکترونیک انعطاف پذیر وارد بازار خواهد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شرکت LG کاغذ الکترونیک انعطاف پذیر وارد بازار خواهد کرد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید