20 دقیقه جهانبخش بهتر از کل فصل مینامینو!

به گزارش کالارنا، لالانا در دقیقه 63 به جای کانلی یکی از دو مهاجم برایتون وارد زمین شد، ولی تنها 8 دقیقه در زمان حضور داشت و در حالی که ناراحت و عصبانی بود، در دقیقه 71 جای خود را به علیرضا جهابخش داد، تا این بازیکن با احتساب 5 دقیقه وقت تلف شده ای که برای این بازی درنظر گرفته شد و در همین دقایق تیم میزبان به گل رسید، 24 دقیقه برای تیمش بازی نموده باشد.

20 دقیقه جهانبخش بهتر از کل فصل مینامینو!

جهانبخش آغاز بسیار خوبی در بازی داشت و پاس او به ولبک اگر در لحظه آخر با دخالت فابینو روبرو نمی شد، شاید گل برایتون خیلی زودتر از دقیقه 3+90 وارد دروازه آلیسون می شد.

ستاره ایرانی برایتون چند دقیقه بعد هم فقط چند سانتی متر با ثبت گل فاصله داشت و در حالی که روی یک ارسال از سمت چپ خودش را به تیرک اول قرمزپوشان لیورپولی رسانده بود، توپ از فاصله دو سانتی متری سر او رد شد و رابرتسون سراسیمه توپ را دور کرد؛ جهانبخش در این صحنه آنقدر به ثبت یک گل دیگر با پیراهن برایتون نزدیک بود، که گراهام پاتر خودش را برای برپایی جشن گل آماده می کرد، ولی از دست رفتن توپ او را به مرز کلافگی رساند.

اگرچه شماره 16 برایتون در جریان گل تیمش از روی نقطه پنالتی، که توسط ولبک گرفته شد و گراب آن را تبدیل به گل کرد، نقشی نداشت، ولی پس از به تساوی کشیده شدن بازی، موقعیت شوتزنی خوبی برای خود فراهم کرد و با پای چپ به دروازه آلیسون شوت زد که ضربه او در بین راستا با دخالت مدافع لیورپول برگشت داده شد.

جهانبخش مقابل لیورپول در بخش تدافعی هم عملکرد خوبی داشت و در ثانیه های پایانی بازی و در شرایطی که شاگردان کلوپ در حال طرح ریزی یک حمله از سمت چپ خط هجومی خودشان بودند، جهانبخش با دخالت به موقع سبب شد تا مدافع چپ لیورپول توپ را از دست بدهد و اوت با پرچم یاری داور به سود تیم برایتون اعلام شد.

این ها مجموع اتفاقاتی بود که جهانبخش در حضور 24 دقیقه ای خود در ترکیب برایتون انجام داد و نمره قابل قبول 6.8 را گرفت؛ نمره ای که برای یک بازیکن تعویضی خوب به شمار می رود و در مقایسه با سانه که چند دقیقه زوتر از او وارد زمین شد و نمره 6.1 دریافت کرد، عملکرد بهتری به نمایش گذاشت. این نمایش ستاره ایرانی برایتون فقط همان دو سانتی متری را کم داشت که سرش علیرغم کوشش زیاد به توپ نرسید، وگرنه یک بازی تحسین برانگیز دیگر مانند نمایشی که از او مقابل چلسی و منچستر دیدیم، به نام جهانبخش درلیگ جزیره ثبت می شد.

منبع:ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1611

به "20 دقیقه جهانبخش بهتر از کل فصل مینامینو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 دقیقه جهانبخش بهتر از کل فصل مینامینو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید