21 تیر، آخرین مهلت رفع نقص مدرک طرح ترافیک خبرنگاری

به گزارش کالارنا، مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک، 21 تیر ماه را آخرین مهلت برای رفع نقص مدرک یا مدارک متقاضیان طرح ترافیک خبرنگاری اعلام نمود.

21 تیر، آخرین مهلت رفع نقص مدرک طرح ترافیک خبرنگاری

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، علی عالی در شرح اطلاعیه منتشر شده در خصوص شرایط طرح ترافیک خبرنگاران برای سال 99 گفت: از 15 الی 21 تیر ماه آن دسته از خبرنگاران که شرایط در حال بررسی در روبروی اسم شان نمایش شده است، مهلت دارند با مراجعه به حساب کاربری خود در سامانه تهران من (بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران) نسبت به ویرایش و بارگذاری مدارک لازم کنند.

وی با تاکید بر اینکه نمایش شرایط در حال بررسی در روبروی اسم خبرنگاران صرفا به معنی نقص مدرک یا مدارک می باشد، شرح داد: نمایش این شرایط به معنای تایید و یا عدم تایید نام خبرنگاران در سهمیه سال 99 نیست.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک با بیان اینکه سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران تا اعلام رسمی سهمیه های جدید در سال 99 دارای اعتبار است گفت: انتها زمان اعلام شده (21 تیر) صرفا انتها امکان ویرایش و تکمیل مدارک در سامانه است و به منظور لحاظ شدن سهمیه های جدید خبرنگاران نمی باشد.

عالی تاکید کرد: تخصیص سهمیه خبرنگاران از سوی کمیته ای هفت نفره متشکل از معاونت حمل و نقل و ترافیک، دو نفر کننده از کمیسیون عمران و حمل و نقل و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران، انجمن صنفی رسانه های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در حال انجام است و نتایج آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی در انتها اظهار داشت: پس از اعلام تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران، تخصیص کارت بلیط مترو هم صورت خواهد گرفت که جزئیات آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1375

به "21 تیر، آخرین مهلت رفع نقص مدرک طرح ترافیک خبرنگاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "21 تیر، آخرین مهلت رفع نقص مدرک طرح ترافیک خبرنگاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید