بوکس قهرمانی جهان، رقبای نمایندگان کشورمان تعیین شدند

به گزارش کالارنا، مراسم قرعه کشی رقابت های بوکس قهرمانی جهان، عصر امروز (یکشنبه - 2 آبان ماه) برگزار گشت و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

بوکس قهرمانی جهان، رقبای نمایندگان کشورمان تعیین شدند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بوکس، مراسم قرعه کشی مسابقات بوکس قهرمانی جهان امروز (یکشنبه) در حضور مربیان تیم های حاضر در این رقابت ها در صربستان برگزار گشت. در این رقابت ها بیش از 600 بوکسور حضور دارند که پس از قرعه کشی 10 بوکسور ایران رقیبان خود را شناختند.

قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

سجاد محمدپور در رقابت های وزن 57 کیلوگرم که با حضور 44 بوکسور برگزار می شود، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده رقابت بوکسورهای کوبا و جمهوری آذربایجان مبارزه خواهد کرد.

رقابت های وزن 60 کیلوگرم با حضور 51 بوکسور وزن کشی شد و دانیال شه بخش در دور نخست با بوکسور گامبیا مبارزه می کند و در صورت پیروزی به مصاف بوکسور مکزیکی خواهد رفت.

اشکان رضایی نماینده وزن 63.5 کیلوگرم بوکس ایران با 44 بوکسور در یک جدول قرار گرفته است و در اولین گام مقابل حریف اهل لیتوانی قرار می گیرد و در صورت برد با بوکسوری اسکاتلندی مبارزه خواهد کرد.

وزن 67 کیلوگرم مسابقات بوکس قهرمانی جهان با حضور 49 بوکسور برگزار خواهد شد و مسلم مقصودی نماینده ایران پس از استراحت در دور نخست، در مرحله بعد با برنده جدال بوکسورهای پورتوریکو و کره جنوبی مبارزه می کند.

فرهاد مرادی در وزن 71 کیلوگرم در دور نخست با بوکسور قزاقستان مبارزه خواهد کرد. وزنی که با حضور 47 مشت زن برگزار خواهد شد.

در وزن 75 کیلوگرم نیز 46 بوکسور وزن کشی کردند و سیدشاهین موسوی در پیکار نخست رو در روی نماینده قرقیزستان قرار خواهد گرفت.

میثم قشلاقی در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم مقابل مشت زن اهل چین تایپه روی رینگ وزن 80 کیلوگرم خواهد رفت. وزنی که با 41 بوکسور مسابقاتش برگزار خواهد شد.

در وزن 86 کیلوگرم که با حضور 32 بوکسور برگزار می شود، علی جمالی در مبارزه اول برابر بوکسوری از رومانی قرار می گیرد.

طوفان شریفی در وزن 92 کیلوگرم پس از یک دور استراحت در جمع 32 بوکسور به مصاف نماینده اتریش خواهد رفت.

همچنین پوریا امیری آخرین نماینده ایران، در وزن 92+ کیلوگرم در دور اول استراحت و در دور دوم با بوکسور ازبکستانی مبارزه می کند. در این وزن 33 مشت زن حاضر هستند.

هدایت ملی پوشان کشورمان در این مسابقات برعهده علیرضا استکی خواهد بود و همایون امیری، شهرام فاتح و محمود نهتانی نیز به عنوان مربی در کنار تیم ملی بوکس حضور خواهند داشت. تیم ایران در اوزان 48، 51 و 54 کیلوگرم، بوکسوری به این رقابت ها اعزام نکرده است.

رقابت های جهانی صربستان از فردا (دوشنبه) آغاز خواهد شد و در نخستین روز این رقابت ها هیچکدام از بوکسورهای کشورمان روی رینگ نمی فرایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2127

به "بوکس قهرمانی جهان، رقبای نمایندگان کشورمان تعیین شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوکس قهرمانی جهان، رقبای نمایندگان کشورمان تعیین شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید