دفاع محمد صلاح از یک بی خانمان انگلیسی

به گزارش کالارنا، یک شهروند انگلیسی فاش کرد که چندی پیش در شهر لیورپول از سوی محمد صلاح مهاجم مصری قرمزپوشان مرسی ساید مورد حمایت واقع شده و از او یاری اقتصادی دریافت نموده است.

دفاع محمد صلاح از یک بی خانمان انگلیسی

ماجرایی که این مرد بی بضاعت با نام دیوید کریگ روایت کرد مربوط به اواخر ماه سپتامبر (دو هفته پیش) است، زمانی که محمد صلاح به پمپ بنزینی می رود که این شهروند انگلیسی در آنجا از سوی چند نفر مورد اهانت قرار گرفته بود. در این ماجرا که فیلم آن هم توسط دوربین های مداربسته پمپ بنزین ضبط شده است، صلاح پس از مشاهده اهانت چند شهروند انگلیسی به دیوید کریگ، از خودروی خود پیاده می گردد و بعد از تذکر دادن به آن ها به او یاری اقتصادی می نماید.

کریگ در این باره به نشریه سان گفت: مو (محمد صلاح) به معنای واقعی آدم حیرت آوری بود، همان طور که در زمین فوتبال برای لیورپول بازی می نماید. او شنید آن چند نفر به من چه می گفتند و به همین دلیل به طرف شان رفت و گفت خودتان هم ممکن است چند سال دیگر همین سرنوشت را داشته باشید. فقط این را می دانم که وقتی مو به طرزی باورنکردنی به من 100 پوند پول داد توهم نداشتم. عجب اسطوره کاملی. مو دیده بود که چند مرد داشتند مرا آزار می دادند. آن ها مرا با انواع و اقسام القاب خطاب می کردند و می گفتند چرا دارم گدایی می کنم و باید کار کنم. مو دید چه اتفاقی دارد می افتد و بعد از گفتن چند جمله به آن ها به سمت دستگاه خودپرداز رفت. افتخار کردم که هوادار پروپا قرص او هستم. مو از نگاه من یک قهرمان در زندگی واقعی است و من می خواهم از او تشکر کنم.

ماجرای دفاع صلاح از شهروند بی بضاعت انگلیسی درست در همان شبی رخ داد که تیمش در یک بازی خانگی در لیگ برتر انگلیس آرسنال را با نتیجه 3 بر یک شکست داد. او پیش از این هم در انجام کار های خیریه فعالیت های فراوانی داشته است از جمله یاری اقتصادی به تأسیس یک مرکز پزشکی و یک مدرسه دخترانه در کشور مصر.

صلاح در این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس شروعی قدرتمندانه داشته و تا این لحظه از فصل در چهار بازی اش در لیگ برتر انگلیس پنج گل زده است.

منبع: فرارو
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1509

به "دفاع محمد صلاح از یک بی خانمان انگلیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع محمد صلاح از یک بی خانمان انگلیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید