دوچرخه ویژه نوروز منتشر شد؛ هم رکاب شماییم

به گزارش کالارنا، ما دوچرخه ای ها، دوری را دوست نداریم. دوست نداریم از شما دور بیفتیم؛ به خصوص در این روزها که کرونا حالمان را گرفته و خانه نشینمان نموده و چاره ای جز صبر و مراقبت از خودمان نداریم، بیش تر از همواره به دل گرمی، احساس آرامش و حتی سرگرمی احتیاج داریم.

دوچرخه ویژه نوروز منتشر شد؛ هم رکاب شماییم

با خودمان حساب کردیم و دیدیم نمی توانیم از پنج شنبه 22 اسفند 1398 تا پنج شنبه 28 فروردین 1399، از شما دور و بی خبر بمانیم. این شد که فکر کردیم، حالا که امکان چاپ ویژه نامه های نوروزی مفصل کاغذی را نداریم، ویژه نامه هایی خواندنی و سرگرم کننده به صورت الکترونیک برایتان آماده کنیم. ویژه نامه هایی با حال و هوای نوروز و بهار، به امید روزهایی سبز و روشن.

این ویژه نامه ها متشکل از مطالب خاطره انگیز و جذاب دوچرخه در سال هایی است که شما نوجوان های امروز، مخاطب دوچرخه نبوده اید و نتوانسته اید آن ها را بخوانید. برای دوچرخه ای های قدیمی هم که پر از خاطره بازی است و یاد روزهای نوجوانی.

به این ترتیب تا سرانجام تعطیلات نوروزی، مثل قرار همیشگی مان در 20سال گذشته، هرپنج شنبه منتظر دوچرخه باشید. فایل اولین شماره پی دی اف نوروزی دوچرخه را می توانید از این جا ببینید و بخوانید.

هم چنین برای دانلود شماره های نوروزی دوچرخه، می توانید صفحه اینستاگرام و تلگرام هفته نامه دوچرخه را به آدرس docharkheh-weekly دنبال کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1164

به "دوچرخه ویژه نوروز منتشر شد؛ هم رکاب شماییم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوچرخه ویژه نوروز منتشر شد؛ هم رکاب شماییم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید