زرین رویا تحقق رویای زرین خودباوری

به گزارش کالارنا، بارها از رادیو شنیده ایم که اینجا ایران است و صدای ما را از تهران می شنوید، اما کم پیش آمده که در زندگی روزمره به این موضوع فکر کنیم که در ایران و در تهران، قلب سیاسی و مالی کشور چه افرادی برای جاودان ماندن نام ایران چه فعالیتی می نمایند؟ آیا صدای کوشش آنان را می شنویم؟

زرین رویا تحقق رویای زرین خودباوری

اینجا ایران است، تهران و مجموعه زرین رویا در عمق قلب تهران و صدای کوشش و ثمره خودباوری فعالان اقتصادی را می شنوید.

در آخرین روزهای بهمن 99، مصطفی میزبان، مدیرعامل مجموعه زرین رویا به همراه معاونان و مدیران خود، به تماشای ثمره زحمات و کوشش مجموعه و همکارانش نشسته است. پوشینه شورتی مخصوص عظیمسالان، یکی از برگ های زرین این مجموعه اقتصادی است که در این رونمایی، معرفی خواهد شد. برگ زرینی که می تواند نتایج مثبت اجتماعی و اقتصادی در برداشته باشد.

مصطفی میزبان، مدیرعامل مجموعه زرین رویا که برندهای مطرح مای لیدی، ایزی لایف، کوکومی و مای بیبی را در کارنامه زرین مجموعه خود دارد در مورد محصول جدید این شرکت می گوید: در دوران فعالیت اقتصادی خود به این امر باور داشته ایم که زرین رویا می تواند کیفیت زندگی خانواده ایرانی را افزایش دهد و برای تحقق این موضوع علاوه بر سرمایه گذاری های اقتصادی گسترده با همکاری همکارانم در مجموعه زرین رویا، توانسته ایم در صندلی ممتاز کالای ایرانی قرار بگیریم.

مدیرعامل مجموعه زرین رویا در مورد محصول جدید ایزی لایف می گوید: فراوری پوشینه شورتی عظیمسالان احتیاجمند تجهیزات و دستگاه های مخصوص به خود است که تعداد کشورهایی که در جهان از این فن آوری بهره می برند در حدود 50 عدد و در خاورمیانه انگشت شمار است و خوشبختانه با همت و کوشش زرین رویا، ایران عزیزمان در زمره کشورهای دارای فن آوری این محصول و البته مالک تجهیزات پیشرفته این محصول شده که می تواند آینده کشور را در صندلی صنعت سلولزی متحول کند.

مصطفی میزبان از مسائل خرید و بهره برداری فن آوری و تجهیزات این محصول می گوید: در شرایط تحریم، یک مجموعه اقتصادی ایرانی تصمیم می گیرد که نام کشورش را در میان کشورهای عظیم صاحب برندهای مطرح سلولزی ثبت نماید، این موضوع سرآغاز مسائل است. خرید دستگاه و تجهیزات با مسائل متعدد انجام گرفت اما جنبه نرم افزاری و راه اندازی دستگاه فراوری، عظیم ترین معضل پیش روی ما بود، چراکه تحریم ها سبب شد تا دانش نرم افزاری به کشور وارد نگردد اما با افتخار باید عنوان کنم که با کوشش شبانه روزی پرسنل زرین رویا، دانش نرم افزاری و بهره برداری از تجهیزات در داخل کشور و توسط پرسنل مهندسی مجموعه تدوین و اجرا شد و توانستیم افتخار دیگری را برای مجموعه زرین رویا و کشور به ثبت برسانیم. زندگی ارزشمند است و برای ارزشمند ماندن زندگی خانوار ایرانی از هر کوششی دریغ نمی کنیم.

مدیرعامل مجموعه زرین رویا در مورد اهمیت سرمایه گذاری در فراوری محصول جدید ایزی لایف می گوید: پوشینه شورتی ایزی لایف، تنها یک محصول نیست بلکه نقطه امید افرادی است که عدم کنترل بر ادرار باعث شده از جامعه فاصله گرفته و منزوی شوند. از جنبه اجتماعی این محصول باید عنوان نمود، پوشینه شورتی ایزی لایف، تنها افراد توانخواه ، سالمندان و بیماران را شامل نمی گردد بلکه افرادی که به دلایل مختلف که علیرغم آنکه هنوز به سن سالمندی نرسیده اند اما به دلیل مشکل بی اختیاری ادرار نمی توانند در فضای شغلی و یا اجتماع حاضر شوند را در برمی گیرد.

بخشی از جامعه که می تواند برای کشور و اطرافیان خود مفید باشد اما خانه نشین و منزوی شده با استفاده از این محصول، بدون آنکه در ظاهر لباس تغییری بوجود آورد و در مدت زمان طولانی می تواند بیرون از منزل حضور داشته باشد و از محصول جدید ایزی لایف، مانند لباس زیر خود استفاده کند و هر زمان که احتیاج باشد آنرا تعویض کند.

میزبان در مورد مزایای اقتصادی این محصول ادامه می دهد: نمونه های خارجی این محصول با هزینه گزاف در کشور به فروش می رسد و با توجه به آنکه این پوشینه، کالای مصرفی روزمره افراد است، خانواده ها برای تامین نمونه خارجی باید فشارهای اقتصادی قابل توجهی را تحمل نمایند که بی شک با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و وارداتی بودن ، یکی از دلایل انزوای افرادی که مخاطب این محصول هستند، فشارهای تحمیلی اقتصادی است.

این فعال اقتصادی در مورد کیفیت و قیمت محصول ایرانی پوشینه شورتی ایزی لایف، می گوید: تمامی محصولات زرین رویا به دلیل کیفیت بالایی که دارند، مورد استقبال جامعه قرار دارند و پوشینه شورتی ایزی لایف نیز این امر مستثنی نیست و کیفیتی برابر با نمونه خارجی خود دارد. در مورد قیمت این محصول با کیفیت فراوری داخل، باید بگویم که پوشینه شورتی ایزی لایف از یک دوم تا یک چهارم قیمت نمونه وارداتی روانه بازار شده و خوشحالم که این پوشینه، می تواند مسیری در جهت بازگشت افراد به جامعه باشد.

بعضی از مجموعه های اقتصادی در جهان، علاوه بر عشق و علاقه به فراوری و اشتغالزایی، رویای عظیمی را در سر می پرورانند که می تواند به یک فرهنگ اجتماعی و دلیلی برای تشویق به کارآفرینی تبدیل گردد، زرین رویا توانست رویای زرین و زیبای خودباوری ایرانی را محقق کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 21 فروردین 1400 بروزرسانی: 21 فروردین 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1814

به "زرین رویا تحقق رویای زرین خودباوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرین رویا تحقق رویای زرین خودباوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید