اخبار سیاسی

شمخانی: با سیاست کاهش تنش و اجتناب از درگیری برای پاسخ قاطع به هر شرارتی آماده ایم

شمخانی تاکید نمود: سلاح های ارتش یمن توسط خودشان طراحی و ساخته می گردد و منتسب نمودن آن به کشورهای دیگر، فرار به جلو به منظور عدم پاسخگویی در اتلاف منابع برای خرید تجهیزات پیشرفته و غیر موثر نظامی از کشورهای غربی است.

2 آبان 1398

آمادگی دانشگاه ها برای اسکان دانشجویان خوابگاهی، اولویت با دانشجویان دختر است

رئیس سازمان امور دانشجویان از آمادگی دانشگاه ها برای اسکان دانشجویان خوابگاهی اطلاع داد و گفت: جایگاه های خالی دانشگاه ها هنوز تاثیر خود را بر افزایش ظرفیت خوابگاهی نگذاشته و ما در مواردی با کمبود ظرفیت روبرو هستیم.

30 مهر 1398

وزرای دفاع ایران و ترکیه دیدار و مصاحبه کردند

امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان که به ترکیه سفر نموده است، با ژنرال حلوصی آکار وزیر دفاع این کشور دیدار و مصاحبه کرد.

25 مهر 1398

با 300 میلیون می توان در تهران خانه خرید؟

در شرایطی که پس از نوسانات 20 ماهه، بازار مسکن از مردادماه سال جاری در راستا کاهش قیمت قرار گرفته هم اکنون می توان در مناطق جنوبی تهران با نقدینگی حدود 300 میلیون تومان صاحب خانه شد.

24 مهر 1398

جانسون: به ملکه برای تعلیق مجلس دروغ نگفتم

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا بیان کرد، به ملکه الیزابت دوم در خصوص تعلیق مجلس این کشور دروغ نگفته است.

23 مهر 1398

عراق ، اختلاف عمار الحکیم و حیدر العبادی مانع تشکیل جبهه اپوزیسیون

منابع آگاه در عراق می گویند، اختلاف بعضی سیاسیون سبب شده که جبهه اپوزیسیون و معارض دولت، نتواند شکل بگیرد و اعلام موجودیت کند.

21 مهر 1398

مهم ترین عامل چاقی

بر اساس تحقیقی که وزارت بهداشت در سال تحصیلی 97-96 انجام داده، از هر دو ایرانی بالای 18 سال یک نفر چاق و از هر 10 تن یک نفر فشار خون دارد. از هر 10 ایرانی بالای 18 سال یک نفر قند خون بالا دارد.

20 مهر 1398

مدیر اقتصادی هواوی با قرار وثیقه آزاد شد

مدیر اقتصادی شرکت بزرگ هواوی 10 روز پس از دستگیری در ونکوور کانادا با قرار وثیقه از طرف یک دادگاه کانادایی آزاد شد .

19 مهر 1398

ورود عبدالمهدی به کربلا، اعلام سه روز عزای عمومی

ایسنا نوشت: نخست وزیر عراق در پی وقوع حادثه ازدحام و جان باختن زائران در مراسم عزاداری عاشورای حسینی (ع) در کربلاء، برای پیگیری امور وارد این شهر شد. همچنین به دلیل وقوع این حادثه، در این استان سه روز عزای عمومی اعلام شد.

19 مهر 1398

شکایت 20 ایالت آمریکا علیه سیاست های مهاجرتی دولت ترامپ

ائتلافی متشکل از 20 ایالت آمریکا شکایتی را علیه سیاست های مهاجرتی دولت ترامپ تنظیم کرده اند.

19 مهر 1398

خبرنگاران برنده جایزه برترین شرکت مسافرتی آسیای غربی در سال 2015

وزارت گردشگری و فرهنگ مالزی در 17 فوریه 2016 مراسم باشکوهی را تحت عنوان جوایز گردشگری مالزی (MTA) 2015/2014 برگزار نمود. این جوایز به 65 شرکت و سازمانی که نقش چشمگیری در رشد و توسعه صنعت گردشگری در مالزی ایفا کرده اند، اعطا شد. مراسم اعطای جوایز در مرکز تجارت جهانی...

19 مهر 1398

در تهران آخر هفته کجاها برویم؟

بدون هیچ شک و تردیدی باید بگوییم که پایتخت و یکی از کلانشهرهای ایران، یعنی شهر تهران در کنار پر جمعیت بودن خود و تمام اهمیت های سیاسی، مالی، اجتماعی، فرهنگی که از آن برخوردار است، مقصدی فوق العاده جذاب برای تمام گردشگران داخلی و خارجی کشور عزیزمان ایران...

16 مهر 1398

ممنوعیت هر نوع تملک و تخریب در جهت گذر آقانورالله نجفی

دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری، تاکید کرد: باید دخالت های کالبدی سنگین در بافت تاریخی اصفهان رفع شود، هچنین هرگونه تملک و تخریب املاک و ابنیه در جهت گذر موسوم به آقانورالله نجفی توسط نهادهای استانی ممنوع است.

14 مهر 1398

ظریف:بازگشت آمریکا به میز مذاکره مشروط به عضویت در برجام است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رادیو بین المللی چین، محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران 5 شهریور در دیدار از چین با شوی جیون یی مجری معروف شبکه تلویزیونی سی سی تی وی چین مصاحبه اختصاصی کرد.

12 مهر 1398

گفتگوی تلفنی عبدالمهدی و بن سلمان پیرامون بازار نفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از شبکه سومریه، نخست وزیر عراق و ولیعهد سعودی در گفتگویی تلفنی پیرامون بازار نفت رایزنی کردند.

12 مهر 1398

واکنش آبه به خبر پیشنهاد آمریکا برای استقرار موشک در ژاپن

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: نخست وزیر ژاپن در نشست انجمن مالی شرقی در ولادی وستوک گفت آمریکا پیشنهادی را برای استقرار موشک های بالستیک میانبرد و کوتاهبرد در خاک ژاپن مطرح نکرده است.

11 مهر 1398

رونمایی از اولین کابینه در سودان پس از البشیر

اولین کابینه در سودان پس از سرنگونی عمر البشیر رئیس جمهور این کشور ظرف چهل و هشت ساعت آینده تشکیل خواهد شد.

10 مهر 1398

معاون میراث فرهنگی: قیمت هتل ها را کنترل کردیم ، رویکرد ما بومگردی و اقامت ارزان است

معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی گفت: رویکرد سازمان میراث فرهنگی در بحث ایجاد بومگردی یک سیاست بسیار جدید و ارزان قیمت است.

9 مهر 1398

برنامه ای برای افزایش شهریه دانشجویان پزشکی نداریم

قائم مقام معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه برنامه ای برای افزایش شهریه دانشجویان پزشکی نداریم، گفت: اگر درخواستی مبنی بر افزایش شهریه دانشجویان شهریه پرداز صورت بگیرد، این افزایش بین 10 تا 15 درصد خواهد بود.

8 مهر 1398

میراث جهانی یونسکو که در مثلث طلایی هند می بینید!

در فهرست میراث جهانی یونسکو، کشور هندوستان رتبه ششم را از نظر تعداد سایت های جهانی دارد. باید یادآور شویم که ایران رتبه دهم را به خود اختصاص داده است. این کشور پهناور و پرجمعیت، بیش از 35 سایت میراث جهانی یونسکو هند را در خود جای داده است! این تعداد شامل...

6 مهر 1398
تعداد: (67)