اخبار سیاسی

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فناوری اطلاعات، محمد خوانساری در حکمی جواد موحد را به سمت معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات منصوب کرد.

27 دی 1400

المشاط در ملاقات با یک مقام سازمان ملل: محاصره یمن به وسیله آمریکا جنایت جنگی است

رئیس شورای عالی سیاسی یمن محاصره یمن از سوی آمریکا را که زندگی بیش از 25 میلیون یمنی را تحت تاثیر قرار داده است، جنایت جنگی خواند.

20 دی 1400

بانک آمریکایی: نفت 150 دلار می گردد

بانک جتریز آمریکا هشدار داد: قیمت نفت در بازار جهانی به احتمال زیاد خیلی بیشتر از رقم کنونی رشد خواهد نمود و به 150 دلار در هر بشکه خواهد رسید.

16 دی 1400

تور ارمنستان: ایروان: بدون کنترل و عوارض گمرکی به باکو جاده نمی دهیم

نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان گفت که ایروان با ارائه جاده به جمهوری آذربایجان بدون کنترل و عوارض گمرکی هرگز موافقت نخواهد کرد.

11 دی 1400

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب شد

تهران (پانا) - وزیر نفت طی حکمی، مرتضی شاه میرزایی را به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی منصوب کرد.

9 دی 1400

انتشار فیش حقوق های نجومی چند مدیر پتروشیمی امیر کبیر

پس از انتشار اخباری مبنی بر دریافت حقوق های چند صد میلیونی به چند مدیر پتروشیمی امیر کبیر حالا فیش حقوق های نجومی آن ها منتشر شده است.

8 دی 1400

مردان یا زنان؛ کدام یک بیشترین سهم در خرید اینترنتی دارند؟

به گزارش خبرنگاران، به نقل از ایرنا فرانک ابوالمعصوم گفت: براساس آخرین آماری که از طریق پرسشنامه در هفت ماه نخست امسال به دست آورده ایم، 51.9 درصد از کسب وکارها اینترنتی در حوزه فروش کالا فعالیت می کنند. 20.5 درصد در حوزه ارائه خدمات و 27.6 درصد در هر دو حوزه...

6 دی 1400

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان انرژی اتمی منصوب شد

نعمت الله ترکی از سوی محمد اسلامی به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان انرژی اتمی منصوب شد.

2 دی 1400

گذر فرهنگ و هنر در خرم آباد ایجاد می گردد

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در لرستان؛ در آستانه هفته کتاب یکشنه (23 آبان) معاون فرهنگی و رسانه اداره کل، رئیس اداره فرهنگی، مسئول دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی اداره کل، مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، مجری مرکز کتاب خرم آباد در...

1 دی 1400

تور دهلی: همکاری نظامی با هند را ادامه خواهیم داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه روز دوشنبه گفت: کشورش میخواهد به تعامل با هند در زمینه همکاری های نظامی ادامه داده و دامنه این فعالیت ها را گسترده تر کند.

28 آذر 1400

حال حسرت برانگیز مریم معصومی

خبرنگاران: صحبت های متفاوت و جنجالی مریم معصومی بازیگر زن صدا و سیما درباره حال خوبی که دارد و استفاده از کلمه شنگول برای توصیف آن کولاک کرد.

27 آذر 1400

نخستین دانشگاه مجازی کشور اقتصادی افتتاح شد

طی مراسمی باحضور دانشجویان نخستین دانشگاه مجازی جمهوری اقتصادی فعالیت خود را شروع کرد.

17 آذر 1400

رتبه های زیر 100 کنکور بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر تقدیر شدند

صبح امروز با حضور رییس بنیاد شهید، رییس کمیسیون آموزش مجلس و وزرای علوم و آموزش و پرورش از نفرات برتر و رتبه های زیر 100 کنکور بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر تقدیر شد.

14 آذر 1400

خبر نو از سهمیه جبرانی بنزین، سهمیه بنزین آذر 120 لیتر می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، به نظر می رسد پیشنهاد تخصیص سهمیه بنزین جبرانی از طرف رئیس جمهور بوده است. ابراهیم رئیسی امروز سرزده به یکی از صندلی های سوخت در تهران رفت تا شرایط را آنالیز کند.

3 آذر 1400

آغاز صدور ویزای گردشگری از اول آبان ماه

به گزارش خبرنگاران، سید عزت الله ضرغامی سه شنبه شب در سمپوزیم یکصدمین سال گردشگری ایران با تشریح شرایط کنونی صنعت گردشگری، گفت: گردشگری پیش از کرونا نیز در کشور شرایط خوبی نداشت با شیوع کرونا شرایط بدتر شد و حالا این بیمار نیاز به احیا دارد.

23 آبان 1400

شرکت هیات پارلمانی ایران در کنفرانس کاپ 26

تهران (پانا) - نشست مقدمات کاپ26 (کنفرانس تغییرات آب و هوا و اقلیمی) با حضور روسا و نمایندگان مجلس های 72 کشور در روزهای 16 و 17 مهرماه برگزار خواهد شد.

18 آبان 1400

آخرین شرایط اعطای گواهینامه صلاحیت حرفه ای به معلمان

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آیین نامه اعطای گواهینامه صلاحیت حرفه ای معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شده اما هنوز شیوه نامه اجرایی آن به تصویب نرسیده است گفت: برخورداری از صلاحیت حرفه ای یکی از عوامل رتبه بندی معلمان است....

30 مهر 1400

تور ارزان استرالیا: استرالیا: تجارت آزاد کانبرا و اتحادیه اروپا به نفع همه طرف ها است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزیر تجارت استرالیا در حالی که کانبرا کوشش می نماید روابط خود با پاریس را پس از لغو قرارداد 40 میلیارد ساخت زیردریایی به وسیله فرانسه ترمیم کند، مدعی شد که توافق تجاری استرالیا و اتحادیه اروپا سود متقابل خواهد داشت...

6 مهر 1400

کم شدن دمای بدن

کم شدن دمای بدن عبارت است از پایین افتادن درجه حرارت بدن به کمتر از 35 درجه سانتیگراد. این حالت می تواند بسیاری از دستگاه های بدن را تحت تأثیر قرار دهد، از جمله این که جریان خون به کلیه و مغز کاهش می یابد. این حالت در تمام سنین می تواند...

30 شهریور 1400

آموزش حضوری در مدارس منطقه ها روستایی و عشایری

خبرنگاران/اصفهان مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظریه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز سال تحصیلی نو به صورت مجازی، گفت: در مدارس منطقه ها روستایی و عشایری که تعداد دانش آموزان کم است، می توان پروتکل های بهداشتی مدنظر وزارت بهداشت را اجرا کرد و آموزش حضوری...

26 شهریور 1400
تعداد: (413)