اخبار سیاسی

200 هزار تن پوشاک سالانه به کشور وارد یا قاچاق می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از صداوسیما، افسانه محرابی،مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت اضافه کرد: ارزش پوشاک مورد احتیاج کشور در سال 32 هزار میلیارد تومان برآورد می گردد که فقط 22 هزار میلیارد تومان معادل 70 درصد آن در داخل فراوری می گردد.

18 آذر 1398

حقی که از استقلال، پرسپولیس و تراکتور دریغ می شود

مدیرعامل ایرانسل خبر از بدهی 44 میلیاردی باشگاه های استقلال، پرسپولیس و تراکتور به این اپراتور داده است. این اظهار نظر در حالی انجام شده که در سال های اخیر قرارداد باشگاه های پرطرفدار با این اپراتور دردسرهای زیادی ایجاد کرده و بخش اعظمی از منافع باشگاه...

17 آذر 1398

شراکت ریاض با جامعه جهانی در مبارزه با تروریسم استهزاء بشریت است

به گزارش خبرنگاران اسحاق آل حبیب روز سه شنبه در پاسخ به اهانت های نماینده رژیم سعودی در سازمان ملل که در کمیته سوم و با موضوع آنالیز قطعنامه پیشنهادی کانادا علیه رفتارهای حقوق بشری ایران مطرح شد، این مطلب را بیان نمود.

16 آذر 1398

بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران، بنیاد ملی کارآفرینی محتوای دیجیتال صبح امروز سه شنبه 30 مهرماه با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، پیروز حناچی، شهردار تهران و عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار آغاز...

15 آذر 1398

شادی خاص مهدی ترابی پس از گل به پیکان

شادی پس از گل متفاوت مهدی ترابی/ تنها راه نجات کشور=اطاعت از رهبریخبرگزاری فارس، شادی پس از گل مهدی ترابی بازیکن تیم پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل تیمش مقابل تیم پیکان را ببینید.

13 آذر 1398

مقصر بودن 38 کارمند وزرات خارجه آمریکا در پرونده کلینتون

38 کارمند وزارت خارجه آمریکا در ماجرای ایمیل های کلینتون مقصر شناخته شدند.

10 آذر 1398

رویداد شب فرهنگی ایران در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد

در حاشیه شصت و ششمین نشست وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی، رویداد شب فرهنگی ایران شامگاه دوشنبه 22 مهرماه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد.

8 آذر 1398

نشست امنیتی ناتو و پنتاگون، اسپر با اعلام رسمی خروج از سوریه، درباره یک جنگ گسترده هشدار داد

ایسنا نوشت: پنتاگون از نشست هفته آینده ناتو و مطرح شدن موضوع وضع تحریم های سیاسی و مالی علیه ترکیه در این نشست اطلاع داد.

7 آذر 1398

تفاهم نامه همکاری میان دو دانشگاه علوم دریایی چابهار و آلمان امضا شد

تفاهم نامه همکاری میان دو دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار با دانشگاه آلمان به منظور انتقال دانش، فناوری و تجربیات بین المللی امضا شد.

3 آذر 1398

نشست فوق العاده اتحادیه عرب پیرامون حمله ترکیه به سوریه

دبیرکل اتحادیه عرب حمله نظامی ترکیه را علیه سوریه در نشست فوق العاده اتحادیه عرب محکوم کرد.

1 آذر 1398

دلار در پایین ترین سطح سه ماهه اخیر

دلار نتوانست به خوبی از اخبار مربوط به توافق تجاری آمریکا و چین بهره برداری کند.

1 آذر 1398

آمریکا خواهان توقف عملیات نظامی ترکیه در سوریه شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، مارک اسپر، وزیر دفاع آمریکا در مصاحبه با همتای ترکیه ای خود خواهان کاهش تنش در شمال شرق سوریه شد و گفت ضروری است تا پیش از آن که اوضاع بدتر گردد، راه حلی پیدا کرد.

30 آبان 1398

ماجرای واویلوف : دیکتاتور لجباز در تقابل با دانش - چگونه علم ژنتیک شوروی از میان رفت؟!

در سال 1941، تروفیم لیسنکو با به دست آوردن حمایت استالین، نیکولای واویلوف عضو فرهنگستان علوم شوروی و رئیس پژوهش های نوین شوروی را به مرگ محکوم کرد. پژوهش هایی که ده سال به طول انجامید، مطالبی بازگو نشده از این صفحهٔ شوم تاریخ علوم شوروی را گزارش می نماید.

29 آبان 1398

موضع ارتش آمریکا در صورت وقوع جنگ داخلی چه خواهد بود؟

پس از آن که ترامپ تهدید کرد اگر استیضاح گردد در آمریکا جنگ داخلی درخواهد گرفت، یک پایگاه آمریکایی موضع احتمالی ارتش آمریکا در چنین جنگی را آنالیز نموده و نوشته است که روحیات ترامپی در میان نظامیان آمریکایی شیوع پیدا نموده است.

23 آبان 1398

یک رئیس جمهور واقعی باید فوراً تحریم های روسیه را لغو کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مارین لوپن رهبر جبهه ملی فرانسه در سخنان امروز خود با انتقاد از رئیس جمهور کشورش گفت که فرانسه با پیروی از سیاست های اروپا در تحریم روسیه به خود آسیب زده است.

23 آبان 1398

نامه نگاری های طعنه آمیز ترامپ و ترودو

گزارش شده است که دونالد ترامپ و جاستین ترودو از چند ماه پس از شروع ریاست جمهوری ترامپ دست کم چند یادداشت دست نویس را با یکدیگر رد و بدل نموده اند.

22 آبان 1398

مشمولان قانون مالیات موظف به ثبت معاملات در سامانه مؤدیان هستند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مشمولان قانون مالیات را موظف به ثبت معاملات در سامانه مودیان کردند.

20 آبان 1398

توافق ده ساله بین روسیه و ونزوئلا

معاون نخست وزیر روسیه پس از گفت وگو با رئیس جمهوری ونزوئلا در کاراکاس گفت: دو کشور روی یک برنامه بلندمدت درباره همکاری دوجانبه پیش از نشست بعدی کمیسیون بین دولت ها همکاری می نمایند.

20 آبان 1398

تا سال 1400 واردات تا 10 میلیارد دلار کاهش می یابد

خبرنگاران؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه ریزی برای کاهش 10 میلیارد دلاری واردات کشور تا سال 1400 اطلاع داد که بخشی از آن در اجرای میزهای تعمیق ساخت داخل دنبال می گردد.

19 آبان 1398

ورود خودرو های شخصی به عراق ممنوع شد

کمیته حمل ونقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین در اطلاعیه ای از ممنوعیت خروج سواری های شخصی از 15 تا 30 مهر به مقصد عراق اطلاع داد.

19 آبان 1398
تعداد: (100)