مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد

به گزارش کالارنا، سخنگوی شهرداری تهران گفت: مهلت نام نویسی خبرنگاران در سامانه تهران من برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاری تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد.

مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد

به گزارش خبرنگاران، عبدالمطهر محمدخانی درخصوص جزئیات ثبت نام برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاران و اصحاب رسانه در سال 1402 گفت: اصحاب رسانه با مراجعه به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir می توانند نسبت به ثبت نام برای اخذ مجوز طرح ترافیک اقدام نمایند.

او اضافه نمود: خبرنگاران باید پس از ورود به سامانه تهران من و کلیک بر روی بخش نام و نام خانوادگی، وارد قسمت خبرنگار هستم شده و پس از آن مدارک مورد احتیاج را در فیلدهای مخصوص بارگذاری نمایند. بعلاوه اصحاب رسانه و متقاضیان برای اخذ طرح ترافیک باید در سامانه جامع رسانه های کشور به نشانیe-rasaneh.ir ثبت نام نموده باشند.

محمدخانی با اشاره به مهلت ثبت نام برای طرح ترافیک در سامانه تهران من، اعلام کرد: مهلت ثبت نام برای اخذ مجوز طرح ترافیک در این سامانه تا سرانجام 31 فروردین ماه بود که با توجه به درخواست ها و استقبال متقاضیان برای دریافت طرح ترافیک، مهلت ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد.

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران تاکید نمود: پس از مدت زمان مقرر شده، مهلت ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد، لذا از تمام همکاران تقاضا داریم به منظور تسریع فرایند تخصیص ثبت نام برای دریافت مجوز طرح ترافیک اقدامات لازم را انجام دهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 فروردین 1402 بروزرسانی: 28 فروردین 1402 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2498

به "مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید