این کارها را در تور تایلند انجام دهید

تایلند کشوری در جنوب شرقی اسیاست جایی پر از جاذبه های گردشگری زیبا و فریبنده که البته قواعد خود را برای اجتماعشان وضع نموده اند و بهتر است از این قواعد پیروی نمایید.

این کارها را در تور تایلند انجام دهید

در تور تایلند به این نکته ها توجه داشته باشید.

  • از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. متروی BTS و لایت‌ریل MRT ارزان، راحت، و سریع است. می‌توانید با این وسایل به همه جا سفر کنید و در ضمن استفاده از این وسایل بسیار ساده است. برای این کار نقشه شهری کمک زیادی می‌کند، سیستم بلیط‌های الکترونیکی بسیار ساده و مفید هستند و در عین حال نظافت قطار نیز حفظ می‌شود.
  • در تایلند، سوسک‌های زیادی خواهید دید. ممکن است بعضی روزها چیزی به چشم نخورد، اما بعضی روزها چرا!
  • اگر خانمی در قطار، قایق و یا پیاده‌رو بهترین لباس را پوشیده باشد، ممکن است لباسش مبدل باشد (و اصلا خانم نباشد!).
  • در یک هتل پنج ستاره اقامت کنید. برای پیدا کردن یک هتل درجه یک جایی مناسب‌تر از بانکوک را پیدا نخواهید کرد. برای یک هتل پنج ستاره چیزی حدود صد دلار از شما درخواست خواهند کرد.
  • در بانکوک بوهای زیادی به مشام‌تان می‌خورد. وقتی در خیابان‌های این شهر قدم می‌زنید، می‌توانید در یک مسیر بوی خوش گل‌های یاسمن و بوی تند فاضلاب را به طور همزمان احساس کنید.
  • یخ‌هایی که در رستوران‌های تایلند استفاده می‌شوند برای نوشیدنی نیز مناسب‌اند. اگر در جایی دور از شهر هستید و نگران هستید که از این یخ ها استفاده کنید یا نه، به جای آن، آب معدنی یا سودا بگیرید.
  • چند عبارت اصلی را به زبان تایلندی یاد بگیرید اما بدانید که در بانکوک زبان انگلیسی در حد بسیار گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تایلند تقریباٌ همه برای کمک به شما از ایما و اشاره هم استفاده می‌کند.
  • .اگر با وسایل موجود در سرویس‌های بهداشتی احساس راحتی نمی‌کنید همراه با خودتان دستمال و حوله‌ی شخصی داشته باشید.
  • ببینید می‌توانید به ورزشگاه لومپینی بروید و یک مسابقه تایلندی به اسم "موآی" را تماشا کنید یا نه، ولی خیلی مشتاق خریدن بلیط های وی‌آی‌پی آن نباشید. این صندلی‌ها فقط یک متر با صندلی‌های معمولی فاصله دارند ولی بابت آنها باید چهار برابر هزینه کنید.
  • هتلی انتخاب کنید که به وسایل نقلیه عمومی نزدیک باشد(MRTوBTS). محله‌ی سوخومویت کاملاً مناسب است چون در آن منطقه فقط چند خیابان آن طرف‌تر ایستگاه MRTوBTS وجود دارد
اخبار و مقالات مرتبط با "این کارها را در تور تایلند انجام دهید"

تایلند سرزمین مردمان شاد است، اما این مردمان شاد برای خودشان قواعدی دارند که به آن احترام میگذارند و ترجیح میدهند شما هم که میهمان آنها هستید از قواعدشان پیروی نمایید.

هر کشوری قوانین و هنجارهای خود را دارد و مردم و دولتها متناسب با فرهنگ و پیشینه شان این ضوابط را شکل میدهند، در تایلند بهتر است به این موارد توجه داشته باشید 

طبیعت جزیره کرابی شما را مبحوط خود خواهد کرد، زیبایی بی نظیر این جزیره را در کمتر جایی از جهان خواهدی دید، بهترین زمان سفر به کرابی انتهای بهار و اوایل تابستان تا آبهای آرام و اسمان آبی را در اغوش بکشید.

شهر بانکوک پایتخت تایلند مقصد گردشگران میلیونها نفر در سال است و با اینکه در مواردی شهر فرود اولیه مسافرین است، به دلیل جاذبه های گردشگری فراوانش محبوب نیز میباشد.

به "این کارها را در تور تایلند انجام دهید" امتیاز دهید

1 کاربر به "این کارها را در تور تایلند انجام دهید" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با این کارها را در تور تایلند انجام دهید

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید