هشدار دادستانی به سگ گردانان در فردیس کرج

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس از نیروی انتظامی این شهرستان خواست به محض مشاهده افرادی که مبادرت به آوردن سگ در سطح شهر، پیاده روها و پارک ها به عنوان تفریح یا خودنمایی می نمایند متذکر شوند تا نسبت به انتقال حیوان اقدام نمایند.

هشدار دادستانی به سگ گردانان در فردیس کرج

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، حسن جهانشاهلو طی نامه ای به فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس مطرح نمود: در پی مطالبه به حق مردم در برخورد با افرادی که مبادرت به سگ گردانی می نمایند و نظر به اینکه آوردن سگ در خیابان ترس بین اطفال و افراد ایجاد می نماید و مصادیق متعددی از حمله و آسیب به شهروندان در دادسرای فردیس وجود دارد، موضوع منطبق با مواد 618، 619 و 688 قانون مجازات اسلامی از حیث وظیفه پیشگیری از وقوع جرم تعرض به افراد، ایجاد ترس، ایجاد جرح و تهدید علیه بهداشت عمومی به کلیه کلانتری ها و یگان های تخصصی ابلاغ می گردد.

به کلیه کلانتری ها و یگان های تخصصی ابلاغ می گردد به محض مشاهده افرادی که مبادرت به سگ گردانی در سطح شهر، پیاده روها و پارک ها به عنوان تفریح یا خودنمایی می نمایند متذکر شوند تا نسبت به انتقال حیوان، اقدام نمایند.

این افراد در صورت اجرا نشدن دستور قضایی، جلب و تحت الحفظ به دادسرا اعزام شوند و همچنین سگ تحویل مراکز نگهداری حیوانات گردد. بدیهی است مامورین شهرداری هم موظف به همکاری در اجرای دستور قضایی هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 خرداد 1398 بروزرسانی: 10 خرداد 1398 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 453

به "هشدار دادستانی به سگ گردانان در فردیس کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار دادستانی به سگ گردانان در فردیس کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید