پرداخت پاداش به مشترکان همکار در کاهش مصرف پیک بار خوزستان

به گزارش کالارنا، خبرنگاران/خوزستان مدیر دفتر خدمات مشترکین و وصول درآمد شرکت برق منطقه ای خوزستان از پرداخت پاداش به مشترکان خوزستانی که در کاهش مصرف برق در پیک بار تابستان 99 یاری کردند، اطلاع داد.

پرداخت پاداش به مشترکان همکار در کاهش مصرف پیک بار خوزستان

کیومرث زمانی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: 16 مشترک برق منطقه ای خوزستان در برنامه های پاسخگویی بار تابستان 1399 که منجر به عبور موفقیت آمیز از پیک بار تابستان گرم و طاقت فرسا شده بود، همکاری داشته اند که به 13 مشترک صنعتی پاداش همکاری بر اساس دستورالعمل ها پرداخت شد.

وی با بیان اینکه میزان پاداش همکاری پرداخت شده به مشترکان این شرکت نسبت به سال قبل 500 درصد رشد داشته است، اضافه نمود: به مشترکان خوزستانی که در کاهش مصرف برق در پیک بار تابستان 99 کردند، 393 میلیارد ریال پاداش پرداخت شد.

زمانی مطرح کرد: برای بعضی از این مشترکان پاداش پرداخت شده به نحوی بوده که علاوه بر تسویه کامل مبالغ صورتحساب برق مصرفی دوره مهرماه مشترک، مابقی پاداش در دوره های بعدی اعمال می گردد.

مدیر دفتر خدمات مشترکین و وصول درآمد شرکت برق منطقه ای خوزستان توضیح داد: بر این اساس بعضی از مشترکان همکار در نیمه دوم سال، چندین ماه با هزینه رایگان برق مصرفی، فراوری محصول خواهند کرد.

زمانی مطرح کرد: مشترکانی که در امسال حاضر به امضای توافق نامه همکاری در پیک بار سال 99 شده بودند نسبت به سال قبل از آن، از نظر تعداد 100 درصد و از نظر دیماند 160 درصد رشد داشته است.

وی گفت: برای تابستان 1400 نیز از این مشترکان و سایر مشترکان شرکت تقاضا می گردد که همکاری لازم را جهت کاهش بار مصرفی خود به منظور عبور موفقیت آمیز از پیک بار داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1668

به "پرداخت پاداش به مشترکان همکار در کاهش مصرف پیک بار خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت پاداش به مشترکان همکار در کاهش مصرف پیک بار خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید