خانه های ییلاقی بامبو، که فایام (Bamboo Bungalows, Koh Phayam) تایلند

خانه های ییلاقی بامبو، که فایام از محبوبترین اقامتگاه های تایلند به شمار میروند که هرساله تعداد زیادی از گردشگران را به سمت خود جذب میکنند، کسانی که به ارامش این هتلها بسیار علاقه نشان میدهند.

خانه های ییلاقی بامبو، که فایام (Bamboo Bungalows, Koh Phayam) تایلند

گردشگران تور تایلند اگر به سمت انتهای شمالی سواحل دریای آندمان به مرز برمه و شهر دریایی و مرزی رانونگ (Ranong) بروند. از اینجا تا جزیره فایام با قایق تنها 2 ساعت طول می کشد تا به سواحل مشهور بادام برسید. در واقع، فایام تنها مکان روی زمین به شمار می رود که شما می توانید در آن از یک مهمانی ماه کامل در کنار ساحل و تماشای مسابقه دختر شایسته بادام که هر ساله برگزار می شود لذت ببرید. به طرف ساحل آو یای (Ao Yai) یا ساحل بزرگ که پیش رویم با یک محدوده ی هلالی شکل از ماسه های سفید روبه رو خواهیم شد که در غرب فایام و در کنار خانه های ییلاقی بامبو واقع شده اند. تنوع این خانه های ییلاقی چوبی و ساحلی بسیار زیاد است و شما می توانید با توجه به سلیقه و شرایط مالی خود از کلبه های چوبی تا ویلاهای راحت با مبلمان شیک و معاصر تایلندی انتخاب کنید. در این مکان قایق ها و تجهیزات غواصی در اختیار مسافران قرار می گیرد و دارای رستوران هایی است که نان منحصر به فرد خود را طبخ می کنند و در کل جزیره نظیر ندارند. اگر می خواهید برای مدت طولانی تری در این جزیره اقامت داشته باشید، به شما پیشنهاد می کنیم یک خانه در استراحتگاه کوه فایام تنها با ماهی 200 یورو اجاره کنید. اتاق های استراحتگاه خانه های ییلاقی بامبو به ازای هر شب از 4.5 تا 32 یورو متغیر است.

اخبار و مقالات مرتبط با "خانه های ییلاقی بامبو، که فایام (Bamboo Bungalows, Koh Phayam) تایلند"

تایلند سرزمین مردمان شاد است، اما این مردمان شاد برای خودشان قواعدی دارند که به آن احترام میگذارند و ترجیح میدهند شما هم که میهمان آنها هستید از قواعدشان پیروی نمایید.

تایلند کشوری در جنوب شرقی اسیاست جایی پر از جاذبه های گردشگری زیبا و فریبنده که البته قواعد خود را برای اجتماعشان وضع نموده اند و بهتر است از این قواعد پیروی نمایید.

هر کشوری قوانین و هنجارهای خود را دارد و مردم و دولتها متناسب با فرهنگ و پیشینه شان این ضوابط را شکل میدهند، در تایلند بهتر است به این موارد توجه داشته باشید 

طبیعت جزیره کرابی شما را مبحوط خود خواهد کرد، زیبایی بی نظیر این جزیره را در کمتر جایی از جهان خواهدی دید، بهترین زمان سفر به کرابی انتهای بهار و اوایل تابستان تا آبهای آرام و اسمان آبی را در اغوش بکشید.

به "خانه های ییلاقی بامبو، که فایام (Bamboo Bungalows, Koh Phayam) تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با خانه های ییلاقی بامبو، که فایام (Bamboo Bungalows, Koh Phayam) تایلند

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید