هتل که یائو نوا (Koh Yao Noi)

اقتامتگاه های که یائو نوا (Koh Yao Noi) از جمله زیباترین مجموعه های گردشگری تایلندبه شمار میروند که برای کسانی مناسب میباشند که به دنبال ارامش و ریلکس در ساحلی ارام هستند.

هتل که یائو نوا (Koh Yao Noi)

تماشای طلوع و غروب خورشید بر فراز آب های خلیج فانگ نا (Phang Nga Bay) بدون شک برای هر کس یکی از خیره کننده ترین مناظر تور تایلند محسوب می شود. جزیره ی یائو نوا که از میان این خلیج سر درآوره است، مکان فوق العاده ای برای روزهای تنهایی و استراحت و نگریستن به تلاءلوء خورشید به شمار می رود. جوی که بر یائو نوا حاکم است به گونه ایست که پس از مدتی از شدت سکوت و آرامش، احساس خواب آلودگی می کنید. در این جزیره یک مجموعه ی اقامتی توسط  یک ماهیگیر محلی دایر شده است و شانس ماندن در کنار خانواده ی یکی از میزبانان به شما این شانس را می دهد تا با آداب و رسوم و سبک زندگی مردمان جزیره که به آن افتخار می کنند آشنا شوید. خانواده ی میزبان شما نیز با خوشحالی انوع غذاهای دریایی و محلی را که در طول اعیاد بی پایان آماده می کنند، در اختیارتان قرار می دهند. همچنین، شما را با قایق به جزایر دور افتاده و مخفی می برند تا با دیدن زیبایی های شگفت انگیز نفستان بند آید. وسایل راحتی و آسایش در حد ابتدایی موجود است اما از نظر پاکیزگی هیچ ایرادی بر آن وارد نیست.

اخبار و مقالات مرتبط با "هتل که یائو نوا (Koh Yao Noi)"

تایلند سرزمین مردمان شاد است، اما این مردمان شاد برای خودشان قواعدی دارند که به آن احترام میگذارند و ترجیح میدهند شما هم که میهمان آنها هستید از قواعدشان پیروی نمایید.

تایلند کشوری در جنوب شرقی اسیاست جایی پر از جاذبه های گردشگری زیبا و فریبنده که البته قواعد خود را برای اجتماعشان وضع نموده اند و بهتر است از این قواعد پیروی نمایید.

هر کشوری قوانین و هنجارهای خود را دارد و مردم و دولتها متناسب با فرهنگ و پیشینه شان این ضوابط را شکل میدهند، در تایلند بهتر است به این موارد توجه داشته باشید 

طبیعت جزیره کرابی شما را مبحوط خود خواهد کرد، زیبایی بی نظیر این جزیره را در کمتر جایی از جهان خواهدی دید، بهترین زمان سفر به کرابی انتهای بهار و اوایل تابستان تا آبهای آرام و اسمان آبی را در اغوش بکشید.

به "هتل که یائو نوا (Koh Yao Noi)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با هتل که یائو نوا (Koh Yao Noi)

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید