خشونت کشیش حین غسل نوزاد کار دستش داد!

به گزارش کالارنا، کشیش مسیحی که به طرزی خشن اقدام به انجام غسل تعمید یک نوزاد کرد با شکایت خانواده او روبرو شد.

خشونت کشیش حین غسل نوزاد کار دستش داد!

به گزارش خبرنگار، یکی از مراسم هایی که پس از تولد یک نوزاد در یک خانواده مسیحی انجام می شود غسل تعمید نوزاد است. به اعتقاد اولین گروه های کلیسایی (کاتولیک و ارتودوکس)، تعمید اطفال سر آغاز رهایی کودک از سرشت هبوط یافته انسانی است و غسل به عبارتی تولدی تازه است.

اما به تازگی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که روش عجیب کشیشی مسیحی در غسل یک نوزاد را به سوژه رسانه ها تبدیل کرده است. در این ویدئو روش خشن این کشیش در غسل نوزاد جلب توجه می کند. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می شود که کشیش در حالی که با دو دست خود نوزاد را گرفته، او را با شدت زیادی وارد ظرف آب می کند.

این در حالی است که پای نوزاد هنگامی که کشیش قصد فرو بردن او در داخل آب را دارد با شدت زیادی به دیواره ظرف برخورد می کند. در این ویدئو صدای گریه نوزاد پس از بیرون کشیده شدن از آب توسط کشیش شنیده می شود. این اتفاق روز شنبه و در یکی از مناطق کشور قبرس رخ داد.

  • سقوط وحشتناک کودک با کالسکه از پله برقی

بنا به گزارش رسانه های محلی در لحظه غسل نوزاد نتینا شیتا، مادر این کودک نیز از نزدیک شاهد این صحنه بود. بنا به گفته مادر این نوزاد فرزندش پس از آنکه این کشیش با شدت زیاد او را در آب فرو برد کاملا قرمز شده بود. بنا به ادعای این زن پس از این صحنه کشیش از او عذرخواهی کرد.

خانم شیتا در این باره گفت: کشیش به فرزندم آسیب وارد کرد و هنگامی که من بر سر او فریاد کشیدم او گفت که مسئول غسل تعمید است. فرزندم کاملا قرمز و شوکه شده بود.

در مصاحبه تلویزیونی ای که این کشیش در روز یکشنبه انجام داد از خانواده این نوزاد عذرخواهی کرد، اما تاکید کرد که این اتفاق (آسیب به نوزاد) عمدی نبوده است.

گفتنی است؛ پس از این اتفاق مادر کودک و خانواده اش شکایتی را علیه این کلیسا مطرح کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1531

به "خشونت کشیش حین غسل نوزاد کار دستش داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشونت کشیش حین غسل نوزاد کار دستش داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید