رتبه های زیر 100 کنکور بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر تقدیر شدند

به گزارش کالارنا، صبح امروز با حضور رییس بنیاد شهید، رییس کمیسیون آموزش مجلس و وزرای علوم و آموزش و پرورش از نفرات برتر و رتبه های زیر 100 کنکور بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر تقدیر شد.

رتبه های زیر 100 کنکور بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر تقدیر شدند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ششمین همایش ملی تجلیل از نفرات برتر و رتبه های زیر 100 کنکور سراسری بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر که هم اکنون در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی درحال برگزاری است، گفت: اگر انسان های پیروز همیشه بدانند که در کسب پیروزیت هایشان دیگران نیز نقش موثری داشتند بدون شک نحوه کردار و رفتارشان متفاوت خواهد شد؛ بنابراین فکرنکنیم که به تنهایی صاحب پیروزیت شدیم.

زلفی گل با بیان اینکه ضمن تقدیر و خداقوت گفتن به رتبه های برتر شاهد و ایثارگر باید به خانواده ها و اساتید و معلمان آن ها هم تبریک گفت، مطرح نمود: بیشتر از کسب پیروزیت، حفظ پیروزیت تر سخت تر است؛ بنابراین دست از تلاش برندارید و همچون گذشته با پیروزیت پیش روید.

وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری بیان نمود: دانشمند شدن و کسب پیروزیت های علمی و دانشی یکباره اتفاق نمی افتد و تدریجی و پلکانی است پس سیر پیشرفت علمی را پلکانی بالا روید.

در ادامه این برنامه منادی سفیدان رییس کمیسون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی خطاب به رتبه های زیر 100 کنکور در مراسم بیان نمود: خداقوت به شما و خانوادهایتان می گویم که با وجود آنکه می توانستید از سمیه خود استفاده کنید، اما روی پای خود ایستادید و افتخار آفریدید.

منادی سفیدان با اشاره به اینکه 3 درصد افراد جامعه کارآفرین هستند، ادامه داد: خود را جزو این دسته از افراد ببینید و کاری کنید که بتوانید برای جوانان این مملکت اشتغالزایی و کارآفرینی داشته باشید چراکه یکی از موضوعات مهم امروز اشتغال جوانان است.

رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی عنواان کرد: حدود 6300 شرکت دانش بنیان فعال در کشور داریم، اما در کشور های همسایه تعداد این شرکت ها 10 برابر است. انتظار داریم که رتبه های برتر به این سمت حرکت کنند، چون دیگر دشمن با سلاح و ... به ما حمله نمی کند، دشمن فکر می کند، هک می کند و یکباره پمپ بنزین های ما را با هک کردن دچار اختلال می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2145

به "رتبه های زیر 100 کنکور بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر تقدیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رتبه های زیر 100 کنکور بدون احتساب سهمیه جامعه شاهد و ایثارگر تقدیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید