سنگین ترین صف ها در بازار بورس

به گزارش کالارنا، تهران (پانا) - امروز سه شنبه (10 فروردین ماه) بازار بورس تهران در سومین روز کاری خود در سال جدید با افزایش عرضه و عقب نشینی قیمت در اغلب نمادهای عظیم و کوچک شروع بکار کرد.

سنگین ترین صف ها در بازار بورس

به گزارش خبرنگاران، فلزی ها در حالی معاملات خود را در محدوده منفی دنبال می نمایند که نماد فخوز در محدوده مثبت و با رشد بیش از یک درصدی قیمت همراه است. فولاد که با راهی کردن عملکرد اسفند ماه خود رکورد فروش خود را در زمستان به ثبت رسانده؛ همچنان در محدوده منفی بیش از 1 درصد دنبال می گردد.

در عمده نمادهای گروه خودرویی شاهد معاملاتی منفی و پر عرضه هستیم و این در حالی است که نماد خساپا در کف قیمت روزانه با صف فروش بیش از 142 میلیون سهم در قیمت 244 تومان روبرو است.

طبق اعلام سازمان بورس نماد معاملاتی شرکت های بانک صادرات ایران (وبصادر)، بانک ملت (وبملت)، بانک تجارت (وتجارت) به گردونه معاملات باز می گردند.

شاخص کل بورس تهران در ساعت 9:10 در ارتفاع یک میلیون و 303هزار واحد نهاده شده است.

نمادهای فایرا، بترانس و وسینا بیش ترین تأثیر مثبت و نمادهای فملی، شتران و فولاد بیشترین اثر منفی را بر فرایند حرکت شاخص گذاشته اند.

افزایش عرضه حاکم شه در معاملات امروز موجب شد تا در این دقایق شاهد قرار دریافت نماد شستا در کف قیمت روزانه محدوده 1125 تومان باشیم.

در فلزی ها شاهد غلبه خریداران بر فروشندگان در نماد فولاد هستیم؛ بطوری که سهم در قیمت بالای 1385 تومان در مدار مثبت نهاده شد.

در جریان داد و ستد گروه پالایشی ها شاهد جمع شدن صف فروش نماد شپنا و قرار دریافت سهم در قیمت 1394 تومان هستیم، اما همچنان فشار فروش در سایر نمادها موجب سرخ پوشی معاملات در ساعت 9:20 شده است.

صف فروش خساپا جمع شد. حجم معامله بیش از 135 میلیون سهم است.

رنگ معاملات نماد شتران به رنگ سبز تغییر یافت و اکنون شاهد نوسانات مثبت در این نماد هستیم. شبندر و شبریز نیز از کف قیمت روزانه فاصله گرفته و در قیمت های 2746 و 3185 تومان قرار دارند.

بازار امروز با آنکه در محدوده منفی شروع بکار کرد، اما رفته رفته شاهد افزایش تقاضا و قدرت خریداران در کلیت بازار بخصوص در بعضی از نمادهای عظیم هستیم. متعادل شدن و فاصله دریافت عظیمان از کف قیمت روزانه موجب شد تا بعضی از آن ها در مدار مثبت قرار بگیرند. در این میان می توان گفت؛ گروه فرآورده های نفتی بهترین عملکرد را از خود به نمایش گذاشتند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1821

به "سنگین ترین صف ها در بازار بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنگین ترین صف ها در بازار بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید