واکنش تند فرهاد مجیدی به تصمیم وزیر؛ از سکوتم سوءاستفاده کردید، چرا پولدارها رفتند؟

به گزارش کالارنا، دو ماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده ها کاری نمایند اما از سکوتم سو استفاده می نمایند. ترکیب آقای خلیل زاده و موسوی در این وانفسای بی پولی چه نیازی به تغییر داشت

واکنش تند فرهاد مجیدی به تصمیم وزیر؛ از سکوتم سوءاستفاده کردید، چرا پولدارها رفتند؟

کالارنا- بعد از معرفی اعضای جدید هیات مدیره استقلال توسط وزارت ورزش فرهاد مجیدی واکنش تندی نسبت به این تغییرات نشان داده است. او در کانال تلگرامی خود با این متن به استقبال اعضای جدید هیات مدیره رفته است.

این تصمیم های نادرست مدیریتی را چه کسی برای استقلال می گیرد؟ چطور به این نتیجه می رسید که سرمایه دار برود و کارمند بیاید!؟ پولدار برود و بی پول بیاید!؟ آیا نمی دانید استقلال بالغ بر 30 میلیارد تومان پول نقد فوری برای چند هفته آینده به خاطر بدهی های دادگاهی احتیاج دارد!؟ آیا نمی دانید بازیکنان من بدون یک ریال دریافتی شب عید به خانه هایشان رفتند؟ آیا می دانید فقط پرداخت 20 درصد قراردادهای این بازیکنان یعنی 10 میلیارد تومان پول؟

می شنوم که می گویند چرا مربی در امور مدیریتی اظهار نظر می نماید. کدام امور مدیریتی؟ کدام ساختار؟ کدام تشکیلات؟ آیا منظورتان یک ساختمان در سعادت آباد است و یک تیم 40 نفره که هر روز باید برای دو ساعت تمرین به یک گوشه از تهران اسباب کشی می نماید؟

دو ماه است که سکوت کردم تا شاید تصمیم گیرنده ها کاری نمایند اما از سکوتم سو استفاده می نمایند. ترکیب آقای خلیل زاده و موسوی در این وانفسای بی پولی چه احتیاجی به تغییر داشت؟ کار را به جایی رساندید که آدم شک کند مبادا این تصمیم ها عمدی است؟ آیا درد استقلال مصاحبه است یا بی پولی و دروغگویی و رفتارهای عوامفریبانه؟ مگر استقلال آزمایشگاه است که آن را تبدیل به جایی برای آزمون و خطای مدیریتی نموده اید؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1399 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 1166

به "واکنش تند فرهاد مجیدی به تصمیم وزیر؛ از سکوتم سوءاستفاده کردید، چرا پولدارها رفتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تند فرهاد مجیدی به تصمیم وزیر؛ از سکوتم سوءاستفاده کردید، چرا پولدارها رفتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید