اخبار مجلس

عقب ماندگی سیاستگذاری ICT از کشورهای منطقه

تهران (پانا) - آنالیز های سال2021 اتحادیه دنیای مخابرات (ITU) از عملکرد رگولاتورهای ارتباطی سراسر دنیا نشان می دهد ایران در زمینه توسعه نسل پنجم ارتباطات و اقتصاد دیجیتال نسبت به کشورهای منطقه عملکرد مطلوبی نداشته است. کارشناسان معتقدند سیاست های رگولاتوری...

25 فروردین 1401

برای مهار حوادث در شهرک های صنعتی باید تجهیزات و امکانات مناسب فراهم شود

رئیس اتاق کرج با اشاره به برگزاری اخیر مراسم اختتامیه و آئین تجلیل از برگزیدگان دومین دوره جشنواره ملی امیرکبیر به میزبانی این اتاق، گفت: این مراسم به صورت مشترک از طریق اتاق کرج و با همراهی جهاد دانشگاهی و بنیاد نخبگان استان البرز برگزار شد.

29 اسفند 1400

قانون اصلاح نحوه رسیدگی به لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی ابلاغ شد

رئیس جمهور قانون اصلاح ماده (182) قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی که نحوه رسیدگی به لایحه بودجه را از شکل یک شوری به دوشوری اصلاح خواهد کرد، برای اجرا به مجلس شورای اسلامی و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.

17 اسفند 1400

در برنامه هفتم توسعه، تکلیف تصمیم گیران غیردولتی در حوزه گردشگری روشن گردد

نشست کمیسیون گردشگری اتاق ایران با حضور روسای کمیسیون گردشگری استانی و روسای اتحادیه ها و تشکل های حوزه گردشگری به موضوع تدوین برنامه هفتم توسعه و احکام پیشنهادی بخش خصوصی در این حوزه اختصاص داشت.

26 بهمن 1400

آخرین شرایط اعطای گواهینامه صلاحیت حرفه ای به معلمان

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آیین نامه اعطای گواهینامه صلاحیت حرفه ای معلمان در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شده اما هنوز شیوه نامه اجرایی آن به تصویب نرسیده است گفت: برخورداری از صلاحیت حرفه ای یکی از عوامل رتبه بندی معلمان است....

30 مهر 1400

آموزش حضوری در مدارس منطقه ها روستایی و عشایری

خبرنگاران/اصفهان مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظریه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به آغاز سال تحصیلی نو به صورت مجازی، گفت: در مدارس منطقه ها روستایی و عشایری که تعداد دانش آموزان کم است، می توان پروتکل های بهداشتی مدنظر وزارت بهداشت را اجرا کرد و آموزش حضوری...

26 شهریور 1400

وعده سهمیه بیمه کارگران ساختمانی به کجا رسید؟

خبرنگاران : نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی از ارائه پیشنهاداتی درباره اصلاحیه نحوه اجرای بیمه کارگران ساختمانی اطلاع داد و گفت: ما همچنان منتظر ابلاغ سهمیه بیمه کارگران ساختمانی هستیم که از سال گذشته وعده آن را داده بودند....

28 خرداد 1400

ظریف: گفت وگوهای خیلی خوبی با مقامات عمانی داشتم

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن تشریح اهداف سفرش به مسقط و رایزنی های اجرا شده، گفت که گفت وگوهای خوبی با مقامات عمانی داشته و فردا نیز ادامه خواهد یافت.

17 خرداد 1400

خبرنگاران مقدمه چینی دولت انگلیس برای عادی سازی تنفر علیه مسلمانان

لندن - خبرنگاران - وزیر کشور انگلیس پس از فروکش کردن اعتراض های عمومی به لایحه افزایش قدرت و اختیارات سرکوبگرایانه پلیس، از این نهاد امنیتی خواسته تا خشونت های مرتبط با تنفر را که پس از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا (برگزیت) علیه مسلمانان این کشور شدت گرفته،...

4 خرداد 1400

انتقاد نماینده مجلس از صف های خسته کننده مرغ و روغن و گرانی ها

خبرنگاران - نماینده ارومیه درمجلس شورای اسلامی در توییتی نسبت به صف های خسته کننده مرغ و روغن و گرانی ها انتقاد کرد.

31 فروردین 1400

رهبر اکثریت سنا، فرمانده تأمین امنیت کنگره را اخراج کرد

رهبر اکثریت سنای آمریکا گفت، از فرمانده نیروهای مسئول تأمین امنیت در کنگره درخواست نموده استعفا دهد و او نیز استعفا نموده است.

26 بهمن 1399

بانک مرکزی، گامی پیروز در ادغام بانک ها و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح

خبرنگاران - بانک مرکزی ضمن اعلام خاتمه برنامه جامع ادغام بانکها و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، توضیحاتی را در مورد فرایندهای طی شده ارائه می نماید.

8 بهمن 1399

افزایش 281 درصدی یارانه نهاده های کشاورزی

خبرنگاران : اعتبارات یارانه نهاده ها، عوامل تولید و خرید تضمینی محصولات کشاورزی به غیر از گندم در لایحه بودجه سال آینده 281.5 درصد نسبت به سال 99 رشد نشان می دهد.

2 بهمن 1399

بودجه وزارت تعاون 677 هزار میلیارد تومان تعیین شد

تهران(پانا) - در لایحه پیشنهادی بودجه 1400 در مجموع 677 هزار و 196 میلیارد ریال برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتبار در نظر گرفته شده و علاوه بر آن 20 هزار و 700 میلیارد ریال نیز برای یارانه اعتبار پیش بینی شده است.

18 دی 1399

شهروندان هشترودی از دورهمی&zwnjهای شب یلدا خودداری نمایند

خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود گفت: مردم از دورهمی های خانوادگی به خصوص در شب یلدا جلوگیری نمایند، چراکه اگر فاصله ها رعایت نشود، موج چهارم کرونا در منطقه شیوع پیدا نموده و صدمات جبران ناپذیری خواهد زد.

15 دی 1399

نحوه تعویض شناسنامه در ثبت احوال چگونه است؟

تهران (پانا) - افراد با داشتن شرایطی خاص می توانند با مراجعه به ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان نسبت به تعویض شناسنامه خود اقدام کنند.

12 دی 1399

القاصی: گزارشی از تخلفات موسسات متخلف بورسی ارائه نشده است

دادستان تهران گفت: تا به امروز گزارشی از تخلفات و معرفی مؤسسات متخلف بورسی به دادستانی تهران ارائه نشده است.

9 دی 1399

افزایش چشمگیر پروژه های عمرانی در دولت تدبیر و امید

تهران (پانا)-معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان به همراه علی نیکزاد نایب رئیس مجلس در بازدید از پروژه های عمرانی ورزشی استان فارس در جریان فرایند آماده سازی این اماکن قرار گرفت.

25 آذر 1399

نقدها تند و صریح علی سرتیپی تهیه کننده سینما در رادیو نمایش

تهران (پانا) - علی سرتیپی تهیه کننده سینما ، در برنامه نمای نقره ای رادیو نمایش از شرایط فعلی سینمای ایران انتقاد و اظهار نگرانی بسیار کرد.

24 آذر 1399

پلوسی: به دنبال خلع ترامپ از قدرت هستیم

به گزارش خبرنگاران، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از تصمیم برای خلع دونالد ترامپ از قدرت با توجه به شرایط سلامت وی پس از ابتلا به کرونا بر اساس متمم 25 قانون اساسی خبر داد.

28 آبان 1399
تعداد: (58)