اخبار مجلس

جزئیات طرح خرید های اعتباری، خانوار یکنفره 1میلیون مابقی 2میلیون

طرح خرید اعتباری اضطراری برای اجرا به وزارت تعاون و اقتصاد، سازمان برنامه و بانک مرکزی ابلاغ شد که بر طبق آن خانوار های یکنفره 1میلیون و سایر خانوار ها دو میلیون تومان اعتبار دریافت می کنند.

26 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اماکن و معابر بندرامام خمینی توسط پدافند هوایی ضد عفونی شد

آبادان - خبرنگاران - اماکن و معابر بندر امام خمینی (ره) توسط یگان مخصوص جنگ های میکروبی، شیمیایی و هسته ای پدافند هوایی جنوب غرب کشور ضدعفونی شد.

17 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فعالیت ناوگان اتوبوسرانی بوشهر متوقف شود

بوشهر-خبرنگاران- رئیس شورای اسلامی شهر بوشهرگفت: با وجود اینکه فعالیت ترمینال مسافربری بوشهر محدود شده اما انتظار است نسبت به تعطیلی کامل آن اقدام شود.

14 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرمانی ها به وسیله سامانه ثنا در جریان پرونده های قضائی قرار می گیرند

کرمان - خبرنگاران - رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: مردم این استان به وسیله سامانه ثنا و پیامک در جریان پرونده های قضائی خود قرار می گیرند.

7 اردیبهشت 1399

کاندیدا ها به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندند

دیده بان شفافیت و عدالت طی فراخوانی از داوطلبان نمایندگی مجلس خواست به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندند.

29 اسفند 1398

برنامه سناتورهای آمریکا برای یاری 1 میلیارد دلاری به رقیبان هوآوی

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، یک گروه فراجناحی از سناتورهای آمریکایی طرحی را پیشنهاد داده اند که طی آن 1 میلیارد دلار به توسعه فناوری 5 جی غربی، برای رقابت با هوآوی و جایگزینی آن، یاری خواهد شد.

13 اسفند 1398

قطع سهمیه بنزین وانت بارهای بدون کارت هوشمند

مدیرکل حمل ونقل کالا سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: اگر رانندگان وانت بارهای برون شهری تا اول بهمن ماه سال جاری کارت هوشمند دریافت نکنند، سهمیه بنزین آن ها قطع خواهد شد.

3 اسفند 1398

توافق الجملی با قیس سعید درباره وزیران دفاع و خارجه تونس، استقرار نیروهای امنیتی در مرزهای لیبی

نخست وزیر مامور تشکیل دولت جدید تونس از توافق با رئیس جمهور درخصوص وزیران دفاع و خارجه این کشور اطلاع داد.

2 اسفند 1398

بانکداری اسلامی طرحی یکجانبه است

کوروش پرویزیان، رئیس شورای عالی کانون درباره نقدها کارشناسان به طرح بانکداری اسلامی در مجلس گفت: قانون بانکداری بدون ربا از قوانین مهم و اساسی در کشورمان محسوب می شود و سیستم بانکی با اعتقاد این کار را انجام می دهد. هر چند طرح مجلس درباره بانکداری اسلامی...

28 بهمن 1398

حقوق بازنشستگان در سال 99 چه تغییری می کند؟

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بیشترین مقدار رشد مصارف بودجه مربوط به امور رفاه اجتماعی است که 22.2 درصد افزایش داشته است گفت: بودجه امور رفاه برای سال 99، 130 هزار میلیارد تومان است که حدود 60 درصد بودجه امور رفاهی یعنی 85...

23 بهمن 1398

مجلس ترکیه توافق نظامی و امنیتی با لیبی را تصویب کرد، توقیف کشتی ترکیه ای در دریای مدیترانه

مجلس ترکیه توافق امنیتی و نظامی دولت این کشور با دولت وفاق ملی لیبی، که امکان اعزام نظامیان به طرابلس را فراهم می نماید، تصویب کرد.

19 بهمن 1398

افزایش 198 میلیارد تومانی اعتبار وزارت خارجه در سال 99

سازمان برنامه و بودجه تاکید نمود: رقم افزایش اعتبار وزارت خارجه در سال 1399 به میزان 1986698 میلیون ریال معادل (10) درصد رشد نسبت به مصوب سال 1398 است.

6 بهمن 1398

آمریکا تحریم های جدیدی علیه ونزوئلا گفت

ایرنا نوشت: دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در راستای فشار به هاوانا برای دست کشیدن از حمایت نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا، 6 نفتکش را به بهانه انتقال نفت ونزوئلا به کوبا تحریم کرد.

30 دی 1398

تلاش عربستان برای دریافت میزبانی جام ملت های 2027 آسیا

به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی کنفدراسیون فوتبال آسیا روز یکشنبه در هنگ کنگ محل برگزاری مراسم بهترین های فوتبال این قاره برگزار شد.

28 دی 1398

چالش بزرگ شهرداری تهران؛ افزایش هزینه ها

افزایش هزینه ها از جمله چالش های بزرگ شهرداری تهران است از جمله حقوق و دستمزد و پیمانکاری.

24 دی 1398

لزوم پالایش قوانین بعد از 113 سال ، نمایندگان قبل از ورود به مجلس دوره ببینند

یک نماینده ادوار مجلس گفت: حدود 113 سال است که در ایران قانون گذاری انجام می گردد اما قوانین پالایش نشده اند، احتیاج است تا نمایندگان قبل از شروع فعالیت نمایندگی دوره هایی را درباره نحوه تدوین و تنقیح قوانین سپری نمایند.

21 دی 1398

ریاض و ابوظبی، مقصد بعدی اعتراضات مردمی

بعد از اعتراضات مردم درعراق و لبنان حال این روزها شاهد اعتراضات خیابانی در کویت هستیم که اعتراض به فساد دامنگیر، صدها نفر کویتی را به میدان الاراده کشانده است. البته این گونه اعتراضات در کویت بی سابقه نیست.

10 دی 1398

چه کسانی از پرداخت عوارض خروج معاف هستند؟

دولت طبق قانون از هر مسافری که با گذرنامه جمهوری اسلامی ایران از کشور خارج می شود، عوارض خروج دریافت می کند اما برخی شهروندان از این قانون معاف شده اند.

9 دی 1398

مجلس از بودجه بدون نفت استقبال می نماید، دو سالانه شدن بودجه قانونی نیست

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که دو سالانه شدن بودجه با قانون اساسی مغایرت دارد درباره جایگزینی درآمدهای نفتی گفت که مجلس شورای اسلامی از بودجه بدون نفت استقبال می نماید.

2 دی 1398

با شفاف سازی اموال مسئولان موافق هستم

عضو کمیسیون امنیت مجلس گفت: وکلای مردم در مجلس از بطن جامعه هستند لذا چه ایرادی دارد که اموال و دارایی هایشان را مردم بدانند.

21 آذر 1398
تعداد: (28)