بنیان گذار توییتر هم شاکی شد، ایلان ماسک نباید توییتر را می خرید

به گزارش کالارنا، دیجیاتو نوشت: جک دورسی می گوید ایلان ماسک نباید معامله خرید توییتر را تکمیل می کرد و هیئت مدیره هم نباید برای تکمیل معامله به او فشار می آورد.

بنیان گذار توییتر هم شاکی شد، ایلان ماسک نباید توییتر را می خرید

جک دورسی، هم بنیان گذار توییتر که قبلاً از خرید این شرکت به وسیله ایلان ماسک حمایت نموده بود، حالا آشکارا زبان به انتقاد از شیوه مدیریت این شبکه اجتماعی به وسیله او گشوده است. دورسی در گفت وگویی در پلتفرم بلواسکای اظهار داشت که همه چیز رو به وخامت گذاشته است و ماسک اصلاً نباید معامله خرید این شرکت را تکمیل می کرد.

شبکه اجتماعی بلواسکای که اخیراً تعداد کاربران آن دوبرابر شده است، در پست هایی از جک دورسی پرسیدند که به نظر او آیا ایلان ماسک مدیر مناسبی برای توییتر بوده است یا خیر. مدیرعامل سابق توییتر در پاسخ نوشت: نه؛ فکر هم نمی کنم که او وقتی فهمید زمان بندی [تصمیمش] نامناسب بوده است، درست عمل نموده باشد. بعلاوه فکر نمی کنم فشار هیئت مدیره برای فروش [توییتر] درست بوده باشد؛ همه چیز رو به وخامت گذاشت.

بیشتر بخوانید:

  • قدرت باورنکردنی شبکه هایی از نانوسیم های نقره

  • بازگشت متفاوت نیسان به ایران با این شاسی بلند تهاجمی/ عکس

  • دوپینگ رویایی مرسدس بنز/ شاهکار نو از تیونری که قرار بود به ایران بیاید!/ عکس

جک دورسی: ایلان ماسک نباید به معامله توییتر برمی گشت

جک دورسی پارسال در همان ابتدا که خبر اقدام ماسک برای خرید توییتر منتشر شده بود، از او به عنوان تنها گزینه قابل اطمینان برای مدیریت این شبکه اجتماعی یاد کرد. اما حالا مدعی است که وقتی ماسک از این معامله منصرف شد، حتی اگر مجبور می شد جریمه یک میلیارد دلاری را بپردازد، نباید دیگر به این معامله برمی گشت.

دورسی می گوید ماسک تنها راه نجات توییتر از دست کنش گران وال استریت و صندوق های پوشش ریسک بود که می خواستند این شرکت را تصاحب نمایند. به باور هم بنیان گذار توییتر، این شبکه اجتماعی هرگز نمی توانست به عنوان یک شرکت سهامی عام جان سالم به در ببرد. بااین حال، او در گذشته گفته بود که این شرکت درواقع بهتر است هیچ مالکی نداشته باشد و به عنوان یک پروتکل عمل کند.

هدف دورسی از بنیان گذاری پلتفرم بلواسکای همین بوده است. او در سال 2019 این پروژه را راه اندازی کرد تا یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز را به وجود بیاورد. دورسی در سال 2022 این پلتفرم را به عنوان یک موجودیت مستقل واگذار کرد تا به کار خودش ادامه دهد. البته او همچنان در هیئت مدیره بلواسکای حضور دارد.

58321

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1402 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2503

به "بنیان گذار توییتر هم شاکی شد، ایلان ماسک نباید توییتر را می خرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیان گذار توییتر هم شاکی شد، ایلان ماسک نباید توییتر را می خرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید