مرگ تلخ نوزاد 4 روزه در اولین حمام زندگی

به گزارش کالارنا، تحقیقات در پرونده مرگ اسرارآمیز یک نوزاد در مرکز نشان داد که او در حمام دچار حادثه ای تلخ شده و به دلیل خفگی جانش را از دست داده است.

مرگ تلخ نوزاد 4 روزه در اولین حمام زندگی

به گزارش همشهری، هفتم خرداد امسال گزارش مرگ مرموز یک نوزاد 24روزه به قاضی میثم حسین پور، بازپرس جنایی تهران اعلام شد و او دستور تحقیقات در این باره را صادر کرد.

بررسی ها نشان می داد که نوزاد 20 روز قبل تر یعنی زمانی که 4روزه بود، در بیمارستان بستری شده و تحت درمان قرار گرفته است. پدر نوزاد که او را به بیمارستان انتقال داده بود، مدعی شد که وی در وان حمام افتاده و دچار خفگی شده است. اما به دلیل مشکوک بودن مرگ وی، تیم جنایی به ماجرا ورود کردند که با انجام تحقیقات بیشتر تعیین شد که نوزاد دچار حادثه تلخی شده است.

آنطور که بررسی ها نشان می داد، در روز حادثه مادر، پسر بزرگ ترش را که 6ساله بود، به همراه نوزاد 4روزه اش به حمام برد. او ابتدا پسر بزرگ ترش را در حمام شست و بعد در حال شستن پسر دومش بود که ناگهان کف شامپو وارد بینی نوزاد شده و او بدحال شد.

مادر که به شدت ترسیده بود شروع کرد به داد و فریاد راه انداختن که مادربزرگ کودک و همسایه ها به کمک او آمدند. دقایقی بعد پدر به خانه رسید و او به همراه همسرش، نوزادش را که بدحال بود به بیمارستان رساندند. نوزاد 4روزه، 20 روز تحت درمان بود و با وجود تلاش پزشکان، انتها به کام مرگ رفت.

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1401 بروزرسانی: 18 تیر 1401 گردآورنده: kalarena.com شناسه مطلب: 2352

به "مرگ تلخ نوزاد 4 روزه در اولین حمام زندگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ تلخ نوزاد 4 روزه در اولین حمام زندگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید